Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

BlackCurse:sry ca te contrazic dar daca te faci murderer pierzi si sp (foarte multe) nu doar exp,deci cel mai bine te duci si te sinucizi la earth ghost in donwhang :D (o sa fie destula lume la pvp care o sa iti dea res daca ceri)

Se poate mari block rate cu alchemy?eu sunt cam noob cu elementele astea si stone-uri,prefer sa cumpar iteme deja imbunatatite de altii

Link to comment
Guest Minimal

Sumggster`s right, nu va faceti murderer daca vreti sa faceti farming ;)... mai bine va duceti la chakji si stati acolo sa muriti pana va plictisiti. Anyway, daca faci farming nu este recomandat sa ajungi la 20. Odata ajuns la lvl 17, faci delevel pana la lvl16 00.00 daca e posibil, daca nu, si 00.15, 00.20 s.a.m.d e okey.. so, va urez un farming placut ;)

Link to comment

@Rocket:La lvl 20 iei questul Curst Hearts si pana la lvl 24 strangi destule sa iti scoti skilurile si sa le ai lvl 15!Atunci poti farma la demon horses sau hyugno depinde de tine si de arma care o ai :D!

@Koila:cred ca pentru hibrid merge protector dar la cat hp ai poti pune si garment.(parerea mea)

Link to comment

imi puteti spune si mie pls unde gasesc si eu un glavie care sa ceara mai mult de level 8 dar mai putin de 18? sunt lvl 13 acum si mi-ar trebui un glavie cu mai mult dmg dar la vendor spune ca urmatoarea pot sa o cumpar la lvl 18...

pai , uneori iti pica arme de la monstrii pe care tu i-ai omorat , arata ca o cutie deschisa cu ceva sclipitor in ea (atentie: poate fii si o armura/protector/garment)

Link to comment

Aaaa...salut si LA MULTI ANI! lume :D Si...bafta la lvl. Nu mai intrasem de mult pe forum...e nostim sa vezi ca mai exista vechile certuri =)) biiiig lol, sunteti tari :)

Acum, intrebarea mea pentru "cunoscatori": se poate face SP farming la lvl 42? daca da, unde? Si in ce conditii? Daca imi poate raspunde cineva la aceasta intrebare, va rog, nu ezitati sa o faceti...ms anticipat. Deocamdata, cam atat, over & out.

P.S. un salut special pentru Sky(stii tu care ejti, draguta)...pupicei hombre. :photo:

Link to comment

@Rocket:La lvl 20 iei questul Curst Hearts si pana la lvl 24 strangi destule sa iti scoti skilurile si sa le ai lvl 15!Atunci poti farma la demon horses sau hyugno depinde de tine si de arma care o ai :D!

dar de ce trebuie sa imi fac skilurile lvl 15 :blink:

Link to comment
Guest darkboy_yo

cine ma poate ajuta????? :(( plsss...nu imi merge silkroad;............zice ca the server is in examination or out of working time conect to www.silkroad.co.kr to more information :( ce fak??? :((((( am incercat aia sa schimb in windows/system 32..../host shi sa bag chestia aia cu 2222222.com.joymax sau cum era.shi nu merge nici asha ce sa fak? am reinstalat joku shi tot asha imi arata...:( :( :( ce sa fak?sa ma ajute shi pe mine cineva va rog ca nu shtiu ce sa fak:((

Multumesc :tiphat: shi bafta la lvl pt TOTZI

Link to comment
Guest darkboy_yo

MS mult BlackCurse...am bagata linia aia cu 123................ce mi-ai dat u pe acolo :D ms inca odata acum ishi face updateu :dance: ms din nou :P shi bafta la lvl shi tie shi la toti(cine joak pe Aege PM in game SHAWOLINE)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...