Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Care poate sa-mi explice si mie ...? Cand intru in joc dau start si pe urma nu-mi mai apare programul ala din colt stanga sus... si stau mult si bine si tot numai intru in joc :angry: , pls help !!!!

hmm... incearca cu un client cu versiunea 1.82 (sau care e ultima), asta daca nu ai ultima versiune... Parca ai zis k nu ai mai intrat de mult in sro :dontknow:

Link to comment

daca tot e vb de charu-ruri.... eu am unu de lvl54 si nu il schimb care e super hibirdddddddddddddddd adik pana la lvl 38 a fost cand 2 str cand 2 int si de la 39 numai str pana la lvl54 si asa va fii pana ma las de joc

e bun sau nu mai BlackCurse :blink:

Link to comment

Black tu cred ca vrei sa ma "omori" nu mai arata poze dinastea mai ales de pe troy . Eu deabea am reusit dupa 5 zile dae cautari sa imi iau un blade +4 lvl 60 si tu imi arati acum asta .Vrei sa nu mai dorm noaptea deloc ?nu mai am cuvinte .............................................

Link to comment

Re all :)... I'm a lil n00b in materie de sro :) si as vrea sa stiu eu ... Am lvl 15 imi puteti spune si mie locuri unde sa ma duc sa fac lvl mai rapid poate chiar sa-mi iau si niste haine bune :)..

PS. Ce marfa e swordul ala :) fata de al meu de lvl 10 :)) e Dumnezeu :crybaby: ce cruda este lumeay

PPS.Care stie sa faca server de sro , ca tare as face eu unu :> nu conteaza daca nu are mobs sau npc :) il fac asa :) eu cu niste friends

Link to comment

uLise, haine cumperi de la defense trader care se afla intre blacksmith si stable...iti recomand sa mai faci un lvl, daca zici ca nu faci questuri ti-as sugera sa dai lvl 16 la black tiger.De la lvl 16 incepi sa pui armuri 3th degree.Sper ca ti-am fost de ajutor...si inca ceva de la lvl 16 sa faci neaparat questuri deoarece smuggster are dreptate, tot nefacandu-le de la lvl 20+ o sa cresti mai greu, din ce in ce mai greu si in final te vei plictisi.

Link to comment

@Rocket pai are cu ce sa se creada smecher."Chestia" aia face cel putin 300 dolari pe eBay! Si pe Tibet a picat un sword 64 sosun care s-a vandut imediat cu gold cumparat de 400 dolari,deci.....

mda , dar 2 cu SOS pot sa il faca :) ( cred :unsure: )

Link to comment

Sall all m-am apucat si eu astazi de sro si am o mare problema..eu sunt lvl 9 si mi-a expirat acel scroll care imi dadea cu 60% mai mult xp pe mob iar acum castig in jur de 0.10xp pe un mob de nivelul meu(cocosasti d-aia verzi de pe langa Jangai) ceea ce mi se pare foarte putin.Ma gandeam ca trebuie sa fie un loc unde sa castig mai mult XP sau undeva sa imi cumpar din nou scrolluri care sa imi dea mai mult xp pe mob.unde gasesc asa ceva?

Link to comment

:)

Sall all m-am apucat si eu astazi de sro si am o mare problema..eu sunt lvl 9 si mi-a expirat acel scroll care imi dadea cu 60% mai mult xp pe mob iar acum castig in jur de 0.10xp pe un mob de nivelul meu(cocosasti d-aia verzi de pe langa Jangai) ceea ce mi se pare foarte putin.Ma gandeam ca trebuie sa fie un loc unde sa castig mai mult XP sau undeva sa imi cumpar din nou scrolluri care sa imi dea mai mult xp pe mob.unde gasesc asa ceva?

hmmm daca nu ma insel , "cocosatii aia verzi" is de level 2 :error: , ar trebui sa treci podu si sa mergi la Decayed Yeoha

Link to comment

Acum ca m-am lamurit la faza cu scrollul si cu levelurle,urmatoar intrebare este la ce lvl pot invata skiluri,unde le invat si cum se folosesc? Aa si am observat ca dupa ce mi-am cumparat glavie de level 8 de la vendor urmatoarea este abia la lvl 16...pot sa ma descurc cu cea de lvl 8 pana la lvl 16 sau pot sa cumpar alta de lvl 12-13(pana in 16) din alte locuri? scuzati-ma ca pun atatea intrebari dar odata dat raspunsu mi-a intrat in cap si invat repede...eu vin de la WoW si aici e dif cam mmmaaaaaree si nu prea ma descurc.multumesc

Link to comment

Am vazut ieri pe Tibet un FOARTE mare noob,dar chiar noob:avea la stall arc de lvl 64 sos +5 sau 6 cu 155 Mills(daca aveam inca 80 mil il luam :D)!deci cred ca s-a vandut in maxim 10 min!@The_Wizard:sp farm ar trebui sa faci la mobi care iti apar cu portocaliu sau alb,ca sa fii eficient iti iei un sos/som/sosun :D si faci 1 sp pe mob cu gap 9(parca atata)...@BlackCurse:nu am vazut pana acum nici un scut cu br mai mare de 19 :-< ,cred k da block dupa block

Link to comment

:right:

hy guys si eu sunt mai nou in materie de SRO imi puteti spune si mie la ce folosesc runele: jade...si rubin parka una verde si una rosie am....scz daca vi se pare stupida intrebarea da chiar nu stiu....ajuta la ceva upp de arme? dar cum se fac combinatiile...?...e ceva legat de alchemist?multumesc.. :right:

Link to comment

:right:

hy guys si eu sunt mai nou in materie de SRO imi puteti spune si mie la ce folosesc runele: jade...si rubin parka una verde si una rosie am....scz daca vi se pare stupida intrebarea da chiar nu stiu....ajuta la ceva upp de arme? dar cum se fac combinatiile...?...e ceva legat de alchemist?multumesc.. :right:

la Alchemy

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...