Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

@Minimal & MinimaI

Sincer imi pare rau ca aveti o problema serioasa cu gandirea...va pot recomanda un psihiatru bun. Cat despre armele +9...a fost o simpla gluma...chiar vr eu personal sa vad TOATE ARMELE tale lvl 64 +9.

Astept linkuri...in caz ca nu stii unde sa le pui iti las eu un link

Si ca sa inchid postul asta....chill it's only a game

Link to comment
Guest Minimal

Sunt sigur ca Minimal nu a auzit in viata lui de sos+9 si de aceea pun eu niste screens cu sos+9 :P

WoW, SOS + 9 ?!?! in viata mea nu am vazut asa ceva.:lol: ce nub esti ...

lauda`te cu SS altora. Ai idee cum poti face un Weapon +9 ? sau doar intrii pe forum sa mananci #*#*! ?

btw... ca tot vb de lvl 64 sos +9, si te madresti cu ss`urile alea, ai avut in mana un lvl 64 weapon asa slab, vai de el..dar macar sa il ai ? cand o sa imi arati un SS in care o sa porti asa ceva, atunci o sa fie ok, pana atunci "shhht"

WarnUP

Link to comment

WoW, SOS + 9 ?!?! in viata mea nu am vazut asa ceva.:lol: ce nub esti ...

lauda`te cu SS altora. Ai idee cum poti face un Weapon +9 ? sau doar intrii pe forum sa mananci #*#*! ?

btw... ca tot vb de lvl 64 sos +9, si te madresti cu ss`urile alea, ai avut in mana un lvl 64 weapon asa slab, vai de el..dar macar sa il ai ? cand o sa imi arati un SS in care o sa porti asa ceva, atunci o sa fie ok, pana atunci "shhht"

Ma baiete stii ce zic eu...da'ti delete la cont ca nu prea iti vad rostu...te laudai ca ai SS cu armele tale sos de 64 si +7 si nush ce....nu m'am dat mare cu SS alea ..doar ti'am aratat cum arata o arma D8 ca tu mai mult de 32 nu ai !! :comp2:

P.S nici "nub" nu stii sa scrii...in ce cls esti ?? sau ai trecut pe la scoala ?

Link to comment
Guest MinimaI

Ma baiete stii ce zic eu...da'ti delete la cont ca nu prea iti vad rostu...te laudai ca ai SS cu armele tale sos de 64 si +7 si nush ce....nu m'am dat mare cu SS alea ..doar ti'am aratat cum arata o arma D8 ca tu mai mult de 32 nu ai !! :comp2:

P.S nici "nub" nu stii sa scrii...in ce cls esti ?? sau ai trecut pe la scoala ?

frate , ai facut 60 , eu levelu tau il fac un 2 saptamani , lasane cu impresiilea astea , ca iti zic io ca tu nu ai nici o treaba

Zi`mi tu cum se scrie nub si ce inseamna, nu vreau sa`mi zica altcineva , tu vreau sa`mi zici.

Link to comment
Guest Minimal

Arrow supermul jucator al tuturor jocurilor MMORPG din toate timpurile, zeul pc`urilor, cunoscator al celor mai ascunse buguri din MMORPGs, lasa`ne frate.

AM ZIS SI O MAI ZIC ! NU FACETI CONFUZIE INTRE MinimaL si Minima i care, scris cu majuscula arata MinimaI (i) nu L (l).

Link to comment

Ma doare fix in cot cine esti. Te iei de jucatori care chiar stiu acest joc, si bagi niste tampenii de care nici comunitatea koreana nu a auzit (60 in 2 saptamani), cum sa nu ma bag si eu si sa rad un pic de tine?

Pana nu arati o pictura cu atotputernicul tau caracter de level 60 +, nu o sa fi decat un mare mincinos si un bagator in seama in ochii mei, si se pare ca in a tuturor celor care posteaza in acest thread.

Link to comment

Deci daca inteleg eu bine Minimal face lvl 60 in 2 saptamani deci 70 in 3-4...iar un bot cu silk face 70 in 1 luna jumate...pe langa asta Minimal face arme sos de lvl 64+ 9.

Ar trebui sa fie vandut :D dar la cat k*t mananca nu cred ca l-ar cumpara cineva.

Cu toate astea...am si eu o rugaminte catre jucatorii de sro care stiu sa ii respecte pe ceilalti...nu il mai bagati in seama pe Minimal...nu este nimeni obligat sa ii citeasca aberatiile

Link to comment
Guest Minimal

@Arrow, chill omule... si refresh your eyes. Uite cine a zis ca face lvl 60 in 2 sapt si nu ma acuza doar ca asa ai tu chef.

Minimai a dat reply`ul acela . oO

Link to comment

Stie cineva daca pot comanda silk cu un card la alta banca in afarad de BCR?Merci anticipat

P.S:MinimaI si Minimal cred ca sunt baietii din XS-Team!Poate au schimbat ipurile sau posteaza din alta parte cu usere noi

Din cate stiu eu numai cardurile de la BCR poti cumpara silk....dar te poti informa mai bine despre asta de pe site'ul oficial al jocului www.silkroadonline.net

Link to comment

Haha, nu eu am scris asta: "Arrow supermul jucator al tuturor jocurilor MMORPG din toate timpurile, zeul pc`urilor, cunoscator al celor mai ascunse buguri din MMORPGs, lasa`ne frate. " ca sa fiu nevoit sa ma "racoresc". Eu i-am spus lui minimal la, nu stiu de ce te bagi in sfecla, decat daca nu iti iei singur apararea.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...