Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest jiglerul

Nu-i fain daca foloseste toata lumea bot, Slym?

Dar tu poti sa folosesti, nu?

Nu prea ai fair play.

Ca si in viata, in mmorpg-uri is cheateri.

Tot ce pot face oamenii corecti e sa inghita galusca.

Da destul o inghitim zi de zi in rl, macar in mmorpg-uri sa fie echitabila treaba.

Dar nuuu, lasa fraierii sa grinduie ca noi lasam afk cu bot si mergem la bere...

Pentru ceilalti, cei care nu folosesc boti, jocu deja e boooring sau macar unfair.

Link to comment
Deja deveniti boring ! Botul XS ramane sub marca XS-Team. Cat despre fairplay si ce mai ziceti voi pe acolo, eu zic sa va mai ganditi odata. E a x`a oara cand spun ca acest topic este deschis pt discutii despre silkroad nu despre hacks silkroad... Okey, daca vreti sa stiti mai multe vb pe pm, sau pe messenger. Nu toata lumea este nevoita sa citeasca pagini interminabile de discutii despre hacks. Cand cineva intra la aceasta sectiune, este dornic sa afle informatii, sa isi dea cu parerea nu numai sa asiste neputincios la o discutie interminabila.
Link to comment

Interesat post...ce pot sa zic :error:

La faza ca sunt pline serverele de boti sunt intru totul deacord cu tine Vlad, dar nu cred ca era necesar sa aduci injurii la adresa celor din XS Team...ei fac ce face toata lumea si bravo lor, doar nu o sa ramanem noi romanii inferiori nu? :beer:

P.S: In momentul de fata nu sunt convins ca tu, Vlad, nu ai accepta un bot si gold sau alte hackuri

Link to comment

Scuze, revin, si daca va fi sa iau warn , sa ma pupe toti ...unde nu ma vede soarele! Intr-adevar, era nevoie de acest "event", ca sa se vada ce fac CACANARII DE BOT-ERI! LUA-V-AR DRAQ CU TOATE CHEAT-URILE SI BOT-II SI TOATE ALEA PE CARE LE FOLOSITI, NESIMTITII DRACULUI! NU ERAU DE AJUNS CHINEZII SI COREENII, MAI TREBUIAU SI CACATII DE ROMANI, HOTII EUROPEI, SA MAI OCUPE SERVERELE.

Deci, RAHATII CU BOTI...SA VA FIE RUSINE, PORCI NENOROCITI, NU SE MAI POATE INTRA PE SERVERE!!! PROBABIL CA ACUM SUNTETI PE LA VREO DISCOTECA...deci va va interesa ca altii vor sa intre...dar datorita ANIMALELOR CA VOI...NU SE POATE...

Asta e...romanii vor ramane tiganii Europei...sa va pupe si polonezii, Heavenly fuck*ing Team , ca mai si aveti tupeul si nerusinarea sa va laudati IN GURA MARE (FUTU-VA-N....) CU BOT & CHEAT & ALL; intrebarea este:unde plm is asminii astia temuti de toata lumea? astea nu-s cheaturi? voi ce **** mea paziti? asta e publicitate PE FATA la cheat si la frauda. VOI, ADMINI, CE DRACU' FACETI? MAI CITITI DIN CAND IN CAND?

VOI LUA WARN? SA VA FIE RUSINE, DACA VA FI ASA! NU AR FI NORMAL, ATATA TIMP CAT CEI DE JOASA SPETA (cititi FORUM-ul asta maret...) se lauda in gura mare cu rahaturile si cheat-urile lor...si NIMENI nu are voie sa riposteze.

Daca se va vrea sa iau warn...un mesaj din partea mea: SA TRAITI, CHEATERI! SI SA VA LAUDATI (PROBABIL) COPIILOR (DACA VETI AVEA...IMPOTENTILOR ) CA SUNTETI MARI HACKERI...LUA-V-AR DRACII DE NESIMTITI!!!!

P.S.: Probabil ca maine de-alde Slym & Heavenly vor avea lvl 100+...sa-i felicitam inca de azi...si sa fiu io primul: (M)UE, trisorilor!!! Si celor care va simpatizeaza si va tot pupa in coor! Parintii vostri stiu ce nemernici au crescut?

Sa fiti niste trisori toata viata, da? PROMITETI? STIU CA ASA VA FI ....

OVER & OUT...

Probabil tu esti vreoun copil obsedat de level.

Merci pentru felicitari , pe tine o sa te anuntam primu` cand o sa facem level 100+ , si da PROMITEM sa folosim hackuri.

Merci inca odata pentru felicitari :).

Crezi ca ne intereseaza pe mine sau pe Heavenly ca nu te poti conecta tu?

E problema ta , daca erai destept pana acum gaseai o modalitate sa te conectezi , dar am vazut ce minte ai cand am citit ce ai scris , si mi`e clar ca nu am la ce sa ma astept de la tine , chiar daca sunt serverele Easy tu tot nu o sa poti sa te conectezi.

Incearca cel putin sa incerci sa scrii cuvantul "admin" cum trebuie, dupaia incearca sa mai lasi vreo`un reply , poate iti raspundem daca avem timp de tine.

Link to comment

...cind vad ca unii ajung in max 2 luni level 70 max buff si eu care joc din anul trecut si inca nu am max buff si in cave vezi 23097923759237423977 boterii (pe acolo ublu numai, ..cind in cind daca mai intru ) iar boteru vine afara in fata oaras si arata in pvp ca ce tare e, argggggh vai ce ma enerveaza , si mai si ma invita la pvp dar refuz spunind "human player not pvp with botter " raspuns ... fakkkkkk . Kaka ce sa mai zic invata ollydbg sau alte programe de compile/decomp. ..etc primul hack pe care am facut pe vremuri era 5 star trade prin teleport dar numai merge . Nu e greu dar nu am timp pt asa ceva ...inca. Cei care aveti hack / crack dece sa nu le folosim si noi si altii cum folosesc 394573942573947593465296842657195 de useri in silk .

hai la :beer: toti :)

Link to comment

Dj...macar scriptu ala care te conecteaza automat la sro pana prinzi loc...tot Xs are un script de genul asta...de exemplu...azi 27.X.2006 nu am prins loc pe sro deloc..din cauza pishatului de event si a orezarilor care stau 24/7 pe SRO !! :((

mai este pe forum .. cred vezi la http://www.knet.ro/darklight/viewtopic.php?t=19

dar nu stiu daca mai merge .... incearca

ps.

nu sunt Dj . i hate dj-s :) nici tu nu esti De...

thx

Link to comment

Imi cer public scuze pentru cuvintele nu prea ingaduitoare adresate mult stimatilor membri ai XS-Team. Eu am fost porcul, prin vulgaritatea limbajului. IMI CER SCUZE.

Imi cer scuze si pentru "regretabila" greseala pe care am facut-o tastand in acel cuvant ( :D ) "s" in loc de "d"; sorry, sunt oarecum una langa alta pe tastatura, man! Ma rog, daca se redeschide latura Pruteanu a formului SRO...sa-ti atrag atentia ca e "vreun", nu "vreoun", in nici un caz "vreo'un" hahahahaha :photo: =)) :whistle: . Ceea ce am "comis" eu, era o regretabila greseala de tastare, pe cand ...lasati, oricum nu cred ca ai intelege tu (ciocoflendere...stii tu care esti...).

Scopul era sa-mi cer scuze, am sarit calul, si-mi pare foarte rau, pentru ca nu-mi sta in caracter sa fac asemenea lucruri.

@solider: am mai scris, bro'...in alt post...NU. Nu as accepta / folosi asa ceva. Dezamagit? Poate, dar convins, poti fi. Crezi ca suntem chiar cu totii hoti? Eu cel putin nu am uitat de ce joc acest joc. Nu as vrea sa ma laud ca am ajuns la lvl 70 in (sa zicem) 2 saptamani, datorita unui bot, asa-s eu, ce sa fac. Btw...sunt depaaaarte de lvl 70 in joc, dar nu ma grabesc. Si nimeni nu m-a ajutat (cu exceptia resurrect-urilor :D ) sa ajung la acel level. Iata de ce (sa-i raspund si onorabilului care a vrut sa stie ) nu-s "vreoun copil obsedat de level", ba din contra:nu-s nici copil, si nu-s nici obsedat de level (care este...cultura hahahahaha).

Cu speranta ca voi reusi sa intru intr-un final in SRO, cand o iesi "vreoun" bot-er, va las...astept replici. Stiu ca vor veni.

Link to comment

As avea si eu o rugaminte....pentru cei care se pricep si vor sa ne ajute !! Cine stie sa faca un script cu reconectarea la silkroad...ca nu mai prindem loc de cand cu eventu !! Trebuie sa fie unu care le are cu asa ceva....si poate sa faca !! pls

Auto reconecturile nu merg decat cu sro_client editat astfel incat sa faca bypass la gameguard .

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...