Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest CiordaleS

:D Deci joc si eu jocul asta sunt pe Aege lv 37

Si ca iteme am : SOS Blade 32+3 blue multe / SOS shield 32+3 blue multe / wolf lv 36 / si bani vreo 3m care are nevoie de ceva pm :-)

Link to comment

Ok pentru cei care vor sa schimbe idei , sau sa vobeasca despre silkroad sau altceva ^^, un server de teamspeak unde se vorbeste despre silkroad ^^ , ma gasiti pe mine sigur acolo sau pe Axl sau pe JusT_ice ....

Ce trebuie sa faceti..

1.Sa aveti un microfon

2.Sa aveti (banuiesc ca aveti deja) casti/boxe :)

3.Downloadati clientul de TeamSpeak de aici

4.Dupa ce l`ati downloadat , il instalati.

5.Dublu click pe executabil , se deschide si sus, dati click pe Connection, si click pe Quick Connect.

6.Introduceti ip`ul 86.55.43.204:8767.

7.Nu completati decat nickname`ul si ip`ul.

Atat , sa ne auzim ^^

Link to comment

Multi au inceput sa joace Silkorad sau re inceput ...

Haideti si noi sa facem un guild tare cum fac plonezii sau vitnamezii .. Sg .. CL ... etc

Cind se baga inca un server toti ne mutam la acelasi server facem o uniunce tare ... etc ...

E nasol sa vad 20 romani la un server certind si 5 guild pentru 20 de Ro. ... ermmm toti la un loc si facem istorie si noi la Silkorad ... (Stiu e foarte greu , dar cum reusesc altii ?) think ....

.... Nice dream ????

:lotofsmiles:

Link to comment

Heavenly' date='Oct 22 2006, 05:21 AM' post='1478806']

Nu e un vis, este chiar foarte usor de realizat numai in cazul in care intra in guildul respectiv numai persoane cu vechime in silkroad, care sunt in stare sa faca macar lvl 23 in prima zi, si nu mai asta...ar fi o idee dar ... dupa ce avem lvl 50 -70 pe serverele pe care jucam ar fi pilctisitor sa incepem de la 0. Parerea mea !

Observatzii personale:

1.De cand am inceput eu sa joc Silk prima data s-au mai deschis inca vreo 5 servere dar cele vechi in special dar si cele noi sunt in majoritatea timpului tot aglomerate.

2.Sa fim sinceri cu noi insine(si prietenii vechi stiu ca am dreptate)daca nu ai bot,golden ticket & monkey de la inceput (adik din prima ora cand se deschide serverul nou)nu vei fi niciodata in top 10 din start ci poate mult mai tarziu,numai ca atunci va fi top 200 probabil.

3.Romanii nu sunt prea uniti si ma refer la faptul care a mai fost specificat de unii forumisti intr-ale silkului inaintea mea si anume:decat 20 de guilde populate in procent de 30-50% din care playeri cat de cat activi 15% mai bine 2 guilde complete si tari...dar uneori orgoliul e mai presus de o normalitate evidenta.

4.No offence pt cei ce sunt mai noi in Silk (si eu am fost noob si nou si nestiutor si imi aduc aminte cu placere de acele vremuri pt . ca in fiecare zi descopeream ceva nou,deci nu vb de cei noi cu rautate ci cu placute aduceri aminte) dar daca vrem sa facem pe un viitor server nou nout un guild sau o uniune puternica trebuie sa ne miscam f repede si numai cunoscand exact raspunsurile la chestiuni de genul unde,cum,cand,cu cine,cat...etc in ce priveste cresterea unui char unic pe acel server(nu 3-4)putem creste destul de repede si de mult ca sa avem sperante in afirmarea noastra.Bineinteles se adauga munca multa in aceasta (posibila,zic eu) reteta.

Astept critici si huiduieli la ceea ce am scris aici....so...

RESPEC'ALL :tiphat:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...