Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

QUOTE(arakanna @ Sep 25 2006, 02:32 AM) *

esthi slab dak ai lvl 10 numa dupa o zi omg

and you are? wink.gif

am spus ca sunt incepator joc de 2 zile

Eeee...nu-l stii? a scris si o carte despre SRO...e o personalitate in domeniu...nu te lua dupa cei care te judeca...fii tu mai slab decat altii...dar enjoy the game :yum: Intotdeauna vor fi "profesori", tu joaca pentru tine. Nu este obligatoriu sa dai lvl 20 intr-o zi, ca altii...

Link to comment

Mda...sa va zic ceva!Eu joc pe serverul Tibet;Acum 10 minute am iesit din joc k sa plec la scoala.Inainte sa ies m-am dus in donwhang sa repar arma si tot ce mai aveam pe mine.La blacsmith era un anume Zengar cu arma de lvl 64 :banghead: si scut la fel :\ amandoua SOS sau ce or fi fost ! Si EI zic tare si mare k nu sunt boteri si k tot succesul lor se datoreaza tiketului :\ ! Cum fac ma astia intr-o luna jumate lvl 64 + ?

Link to comment

Mda...sa va zic ceva!Eu joc pe serverul Tibet;Acum 10 minute am iesit din joc k sa plec la scoala.Inainte sa ies m-am dus in donwhang sa repar arma si tot ce mai aveam pe mine.La blacsmith era un anume Zengar cu arma de lvl 64 :banghead: si scut la fel :\ amandoua SOS sau ce or fi fost ! Si EI zic tare si mare k nu sunt boteri si k tot succesul lor se datoreaza tiketului :\ ! Cum fac ma astia intr-o luna jumate lvl 64 + ?

Serv tibet nu are 1 luna jumate !! are mai putin ! sunt tot felul de heckeri si tralala...nici botu nu are cum sa creasca asa mult in atat de putin timp !! :naughty:

Link to comment

eu nu mai joc asa mult din cauza scolii dar mi-am facut guild si i-am dat cuiva puterile mele de master din greseala...e priten cu mn dar nu stie cum sa ma faca la loc..nici eu nu stiu...l-am facut GM eu credeam dar l-am facut mster se pare....nu prea inteleg...dak 1 master nu joaca 2 zile GM-ul ii ia locul? :((...vreu sa fiu din nou matser..ce trebuie sa faca prietenul meu k sa ma faca?

Link to comment
=)) lol Obidan...Nu exista si GM =)) Doar master ! K sa te faca la loc master: Se duce in orice oras la guild manager(nenea ala care face guilde) si apasa butonul pe care scrie transfer leadership(parca asa era ) ! O sa ii apara o fereastra cu membrii guildului,acolo bineinteles te va selecta pe tine(daca vrea) Bafta
Link to comment

Nustiu de ce laudati ca in 1-2 zi ati facut level 10 ...etc

Aici faceti cel mai mare greseala de la level 1-20 tre sa faci SP farming minim 50K SP daca vrei sa ai un char puternic daca nu faci SP farm nu o sa ai un build puternic si nici odata nu ajunge SP

E munca grea dar merita !!!

SP calculator ( http://sro.mmosite.com/x/ )

ex:

un char cu level 69 fire mastery, 69 Hekusal ,60 ice si 60 light cu skilluri necesare

Required EXP: 711,816,667

Required SP EXP: 62,620,800

Required SP: 156,552

Mastery Level: 258/300

:tiphat:

=)) lol Obidan...Nu exista si GM =)) Doar master ! K sa te faca la loc master: Se duce in orice oras la guild manager(nenea ala care face guilde) si apasa butonul pe care scrie transfer leadership(parca asa era ) ! O sa ii apara o fereastra cu membrii guildului,acolo bineinteles te va selecta pe tine(daca vrea) Bafta

GM = GUILD MASTER deci el se refara la guild master si nu la Game Master

=))

Link to comment

Pai zi si tu pe ce server...alea alea...plus k nu cred k nu mai gasesti nici un arc la toate zecile de staluri!

Salut as avea nevoie de cateva sfaturi.

De exemplu as vrea sa imi fac un archer,cum sa procedez ca sa fie unu ''PUR"? Ice? Fire? Unde , cum, ce?

Sunt incepator,acum mi-am facut contul:)

Pai cel mai bun archer la pvp e unul pe strenght pt k ai viata multa,dar pentru lvl up rapid eu zic sa faci arc/inteligence/fire/si garment

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...