Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

YeahoO am rezolvat si eu problema si am intrat ....jok de 2 zile am si eu lvl 12 :banana: :banana: mai sunt romani s-au vro guilda de romani pe AEGE?! :dontknow:

Link to comment

Mai, am si io niste intrebari pentru membrii celui mai tare guild (cel putin de pe Troy :dance: na, na-na-na-naaaa...muriti, dusmanilor :pray: , care va c****i pe voi si ponegriti _ROMANIA_...cu dedicatie speciala, fara numar... :nanana: ):

1. Cum credeti ca as putea ajuta guildul (desi is lvl miiiic-20 si am probleme si cu banii, lipsa arme & shit-am salariu mic, is din Romania, ce sa-i fac... :dontknow: );

2. Credeti ca ma puteti ajuta si pe mine cu un arc (bow, whatever... =)) ), pentru lvl 20-21, care sa fie bun, pentru ca am unul de :banghead: si ma cam chinui sa fac experienta, mi-e greut (mdea, veti spune careva dintre bagatori - nu dau nume - ca asta este frumusetea jocului...sure, agreed...da' nu gasesc nici de cumparat pe la careva...si cred ca baga astia si niste preturi de te doare mintea...);

...ma rog, am zis cateva intrebari, da-s numai doua...deocamdata atat.

in incheiere, inca o data...: _ROMANIA_ rooles!!! (prietenii stiu de ce)

Eu sunt un membru al ghildei _ROMANIA_ de pe troy !!

1)DA , ne poti ajuta , mai ales ca ai levle 20 !! Urci frumos pe camila si faci transporturi cu noi pt bani !!Te ajutam noi !! Avem ceva levele marisoare prin ghild,dar iti zic doar pe cel mai mare:64 , care te paote ajuta la transp!

2)Nush daca avem arcuri prin Ghild Storage , dar nu costa mai mult de 200k unu bun !!

3)Daca vrei sa intrii in ghild esti bine venit , lasa aici un nume de la caracter ca sa luam legatura !

Link to comment

YeahoO am rezolvat si eu problema si am intrat ....jok de 2 zile am si eu lvl 12 :banana: :banana: mai sunt romani s-au vro guilda de romani pe AEGE?! :dontknow:

sunt o gramada... contacteaza-l pe yce sau pe mine, pe aege, cand esti online, daca suntem si noi.. avem lvl 3 la ghilda si ghilda comandanta e de lvl 4 la union :)

ghilda se numeste Infinity

Link to comment

salut all again... ;)

@On Topic... Dau cont de lvl 55 pe Xian Full int free ;) (nu mai joc silkroad) ;)

@Off topic

Vreau sa va anunt ca eu impreuna cu Slym suntem la finalizarea unui proiect MMORPG, cu tendinte Fantasy... si ca in max o saptamana terminam treaba. Cei ce ne cunosc si nu numai, sunt asteptati sa joace alaturi de noi. Daca este vre`un utilizator al acestui forum care cunoaste foarte bine Maya 3D si vrea sa ne ajute cu niste caractere este bine primit in team`ul nostru. Spun aceasta pt ca noi (XS-Team) nu le prea avem cu grafica...ci doar cu coding`ul. Am reusit sa facem niste caractere gen Kal Online insa nu suntem destul de multumiti de ele...

Cam atat am avut de zis... Sper sa nu va suparati pt Off Topic ;) .

Toate Cele Bune,

Heavenly&Slym.

Link to comment

cool omule.....1 nou MMORPG....cool !!!!!!!! oricum crezi k va intrece sau egala silrkoad? ........eu nu prea am experianta in maya .....dar I like making quests :D ......nishte SS-uri cu caracterele deja facute?

edit : mai slym ne-ai lasat acuma.....huh asta e si bogdy acum are cont blocat....nush d c poate se intampla si mie lafel.....lol.....mai d c nu ne dai si noua but-ul ala ? hai pls !! am fost in guild :D .........I want the bot pls !!!

Link to comment

Eu sunt un membru al ghildei _ROMANIA_ de pe troy !!

1)DA , ne poti ajuta , mai ales ca ai levle 20 !! Urci frumos pe camila si faci transporturi cu noi pt bani !!Te ajutam noi !! Avem ceva levele marisoare prin ghild,dar iti zic doar pe cel mai mare:64 , care te paote ajuta la transp!

2)Nush daca avem arcuri prin Ghild Storage , dar nu costa mai mult de 200k unu bun !!

3)Daca vrei sa intrii in ghild esti bine venit , lasa aici un nume de la caracter ca sa luam legatura

Asa grait-a defiler...

Bineee...cred ca nu m-am facut inteles prea bine...recunosc, e vina mea :( sa recapitulam, atunci

Aaaa...da, am lvl 20, dar nu am bani nici de trecut strada; greu de crezut, nu? am cam 50k.Deci daca vine vorba de 200k pentru arc...mai subtire. As vrea sa "ma urc frumos pe camila" (hehehe...off-topic, da' nu ma pot abtine - mai ales daca-i o camila de 16 ani cu coama in vant, Garment bine dezvoltat in zona pieptului... :yum: ), dar sunt cateva probleme (daca vi le spun, presimt ca nu ma veti mai simpatiza chiar asa de tare, ma refer la cei din guild...pentru ca, :beer: :dance: :banana: surprizaaaa...SI EU SUNT IN _ROMANIA_, deci nu mai este nevoie sa ma ia defiler in guild...); da...probleme...una ar fi banii, desi nu este cine stie ce problema...dar mai al naibii este ca de jucat, joc atunci cand pot/apuc :( mai intru de la serviciu, cate o ora-maxim 2, iar de acasa, doar in week-end...si atunci...cand pot. Cam astea-s problemele. De ce le numesc "probleme"? Pai trebuie sa ai timp pentru a face transport...si sa ai grija...sa nu crapi naibii, ca se duce :hair: transportul in...

De aia nu ma prea vad eu trader...ai nevoie de timp. No ofense...e bine de copiii de 16 ani carora le-a cumparat (hai sa fac ceva despre care astia invata,sau ma rog, AR TREBUI sa invete in scoli...) mamica calc

(daaa..cacofonie se numeste...scuzati... :nanana: se mai intampla...), si pot sta tot timpul pe SRO, ca la scoala oricum nu se duc, sau cand se duc...fac profii greva =))

Ca sa ma fac inteles...sa nu se simta careva luat peste picior sau altceva...dar speram sa ma ajute cei din guild cu ceva iteme (ma refer la "rechini", "taticii SRO", care au lvl mari, si nu au nevoie de banii pe care i-ar lua de pe un bow lvl 20-25, sau altceva, cei care au 100...00000k in punguta, si care ar fi dispusi sa ajute un prapadit de lvl 20 :D). Si apoi...cotizam si eu la "fondul de rulment" al guildului, pe masura ce faceam si eu un banut.

Asa, sunt, spre rusinea mea, sarac lipit pamantului...

btw...caracter in joc"MasterVlad"...pentru donatii si pomeni...

Link to comment

@ Silvinho: Cata prezenta de spirit... ma rog...ai mai facut un post, bravo tie!!! =)) Te-ai simtit lezat? Chiar ai 16 ani? Nu ma refeream la persoana ta, stai linistit. Sau cum stai tu de obicei.

Revenind la topic... daca vreun membru al guildului vrea sa ma ajute si pe mine, ok, :tiphat:, daca nu, ma voi descurca si singurel, ca-s baiat mare. NU ma voi duce sa cersesc la pod sau la biserica, chiar daca traiesc in Romania, nu toti facem asta (sper ca te-ai prins...binevoitoru' lui Peste :nanana: ).

Bafta la lvl tuturor!

Link to comment

daca aduni banii ce iti cad pe jos de la anumalele alea si toate chestiile sigur faci, daca mai esti si norocos si iti pica ceva ITEM le vinzi alea de la 11-15k in sus.... nu trebe sa iti faci griji in privinta arcului, mai bine fa-ti probleme in privinta sagetiilor care se duc cum le iei.. stiu ca am fost pe arc, si m-am mutat pe lancie....

de obicei, nu trebe sa te milogesti sa primesti ceva, numa sa intrebi in joc pe ghilda sau pe union si poate ii se face unuia mila de tine si iti da niste arme, armuri, cum am facut eu la noi in ghilda:)

Eu sunt pe Aege... daca vine cineva, mail me, dar trebe sa astepte ca acum se aduna fonduri de lvl 3 la ghilda :)

Have fun la joc cum ai timp, ca asa am si eu timp.. intru numa seara dupa 11, pana cand mii somn, adica destul de repede... nu sunt decat lvl 27

have fun

Link to comment

xiao eu nu jok de aksa si daia raspund cam greu de saptaman viitoare o sa ajung si eu pe aksa si o s ajok zilnik :D numele meu e messi89 si pe AEGE dabia astept sa intru si eu in gilda :bananadance2: :banana: :bananadance2: :banana: :bananadance2:

Link to comment

Heavenly' date='Sep 13 2006, 11:27 PM' post='1394213']

salut all again... ;)

@On Topic... Dau cont de lvl 55 pe Xian Full int free ;) (nu mai joc silkroad) ;)

@Off topic

Vreau sa va anunt ca eu impreuna cu Slym suntem la finalizarea unui proiect MMORPG, cu tendinte Fantasy... si ca in max o saptamana terminam treaba. Cei ce ne cunosc si nu numai, sunt asteptati sa joace alaturi de noi. Daca este vre`un utilizator al acestui forum care cunoaste foarte bine Maya 3D si vrea sa ne ajute cu niste caractere este bine primit in team`ul nostru. Spun aceasta pt ca noi (XS-Team) nu le prea avem cu grafica...ci doar cu coding`ul. Am reusit sa facem niste caractere gen Kal Online insa nu suntem destul de multumiti de ele...

Cam atat am avut de zis... Sper sa nu va suparati pt Off Topic ;) .

Toate Cele Bune,

Heavenly&Slym.

Vreau eu contu daca stii si secret answeru !! :D

@ dvlad79 : Nu stiam ca esti un membru al guildului !! Sa revenim la subiect , de cand am revenit eu in ghild nu te-am vazut online niciodata !! Eu sunt SkyNeT in acest guild , cand mai intrii in joc sa vb cu noi ca eu nu team vazut niciodata !!! Cand ai timp , daca te intereseaza fa-ti putin timp si intra , ca un trasnp nu tine mai mult de 15-20 de min maxim !!!

P.S Botul nu l-am primit ma heaven ca nu sa incarcat tot pe mess si tu ai iesit !! A ajuns la jumatate si atat !! Oricum te mai astept pe mess sa mai vb ! :P

Link to comment

:blink: :blink: :blink: LOL miam scos si io joku aku 2 luni mam jukat pe el miam facut lvl 37 si akuma !!! MIAU blocat aia contu pt O SUTA DE AAAAAAAAANIIII!!!!!!! cand vreu sa intru pe el scrie "This acount is suspended blah blah blah nush ce si dupa aia scrie ca o sa pot sa il folosesc in 2106 septembrie 13 ora 2:22:16" LOOOOOOOOOLLLLL :blink: :blink: :blink:

Link to comment

:blink: :blink: :blink: LOL miam scos si io joku aku 2 luni mam jukat pe el miam facut lvl 37 si akuma !!! MIAU blocat aia contu pt O SUTA DE AAAAAAAAANIIII!!!!!!! cand vreu sa intru pe el scrie "This acount is suspended blah blah blah nush ce si dupa aia scrie ca o sa pot sa il folosesc in 2106 septembrie 13 ora 2:22:16" LOOOOOOOOOLLLLL :blink: :blink: :blink:

Jucai pe alps ?? Ai facut spam ?

Link to comment

:D :D :D in fine nah am INCERCAT sa imi bag un bot dar nu a mers si lam lasat asha nu lam folosit ............................ DAR pt un bot inteleg sa imi blocheze contu o saptamana - 2 SA ZICEM o luna DA NU 100 DE ANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-O:-O:-O :sef: :sef: :sef:

Link to comment

Mai oameni buni... mie imi da o eroare stupida la downloadul clientului da pe linkul lor... poate sa uploadeze cineva ...va rog frumos... clientul pe rapidshare... chiar as vrea sa-l incerc ... ma scuzati daca sa mai postat linkul pe acest forum ... va multumesc anticipat :tiphat:

Link to comment

:D :D :D in fine nah am INCERCAT sa imi bag un bot dar nu a mers si lam lasat asha nu lam folosit ............................ DAR pt un bot inteleg sa imi blocheze contu o saptamana - 2 SA ZICEM o luna DA NU 100 DE ANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-O:-O:-O :sef: :sef: :sef:

daca tot ai laud ban pe alps , hai pe troy si te iau in ghild ;) !! Daca vrei , esti bine venit !!

P.S Voua va merge silkroadu ?? Am inteles ca e inspectie dar trebuia sa fie pana la 12 ora noastra !! Acum e 14 si tot nu merge:(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...