Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

@KiKI : eu si cu Arrow am fost in romania , momentan am ramas doar eu ca el sa lasat , dar nu asta conteaza , de cand sunt eu in ghildul romania nu ne-a dat nimeni o arma sos sau rara cum zici tu si noi l'am dat afara So dute cu shut cu aberatiile tale !! Si nu are rost sa inventezi prostii ca sa mai faci niste posturi !! Eu stiu ce a fost in ghild !

Link to comment

Sa va feriti de Romania ....cineva a gasit o arma rara..o imprumuta unuia din guild , dupa care respectivul il da afara pe cel bine intentionat(sau credul)... nici arma, nici bani...deci sa va feriti de romani in joc.... :whistle:

Asa ca nu te mai lauda cu guildul tau....

Ce???Ce au facut mah??Fugi mah repede de aici...Gm-u la Romania este un om pe care il respect foarte mult....sa stii si nu ar fii in stare de asa ceva niciun membru asa ca te rog frumos....si in plus singurii cu dreptul "Withdraw" sunt doar Gm-ul...Skynet aka defiller si inca unu...nu mai stiu care....oricum toti sunt de treaba si nimeni nu e in stare de asa ceva....vezi ca confunzi guilda frate.......

Link to comment

Ontopic:

pfff l'am instalat si in directoriul dat de el (c:prog files .... ) si tot nu merge :((((((((((((((((((

Sistemul tau se incadreaza in cerintele minime?

Min. Specification Required Specification

CPU Pentium 3 800MHz or higher Pentium 4 1.0GHz or higher

RAM 256 MB 512 MB

VGA 3D speed over GeForce2 3D speed over GeForce4 Ti

Sound DirectX 9.0b Compatibility card DirectX 9.0b Compatibility card

HDD 3GB or higher GB or higher

(including swap and temporary file) (including swap and temporary file) OS Windows 98, ME, 2000, XP Windows 98, ME, 2000, XP

Daca le ai ia si tu sro_client de la cnv care joaca si ar trebui sa mearga :whistle:

Edited: Fa un backup la al tau inainte sa il iei pe :|asta

Link to comment

mai.....sa fac shi eu reclam la ghild-ul meu...totushi : GHILD XS_TEAM_RO PE SERVERUL ALPS : GM-s : SLYM SHI XPOSE!!!

JOIN ALPS!!!

kiki ......ummm.....tu acum vorbeshti de mu nu ? vezi k am e 1 char lvl 89 cu vreo 30 mil de gold shi cu cateva jewels....dak vrei contul......macar stai ocupat acolo shi nu mai postezi prosti pe forum da? stai acolo shi faci xp..............k nu mai suport sa itzi citesc posturile

ps : nu am jucta prea mult mu...2-3 sap...n-aveam ce face :D

ps2 : kiki nush de ce vrei tu sa faci rau unui guild ca : ROMANIA ....poate ai shi tu 1 guild dar lupa cinistit ..

Link to comment

LoL !=))! Pai si tu cum vrei sa iti faci cont daca nu iti apare " confirm " sau " join now " :| Normal ca iti zice ca e invalid o data ce nu ai dat confirm , ca e clar ca nu sa inregistrat contu !! offf

P.S : Daca ai jucat la greu MU pana acum nu iti va placea jocu' deoarece la MU omori mobi incontinuu si aici faci si questuri , ai si joburi sunt mai multe chestii !! Oricum intra pe troy , daca tot incepi sa joci acum sa te iau in ghild ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...