Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Gata baieti, dati buzna smile.gif

in sfarsit merge.ce zi ghinonista azi,serverele Blizz sunt down si silk fu aproapte toata ziua.

cea mai buna solutie este urmatoarea: afara la fotbal.de jocuri ma ocup deseara.ma duc sa bag niste goluri ca tot e CM 2006 biggrin.gif

Link to comment

Foarte ciudat, si pe Silk si pe WoW si pe Guild Wars. :| Oare ce zi a fost azi de toate erau cazute?

Toate servere au cazut?????????

Tu ai toate jocurile astea????

aaaa, am dat ping de la server lui adica "222.111.150.111" si zice "Request timeout"

sau nu mai exista ip asta? blink.gif

Link to comment

am o intrebare in legatura cu Silkroad-Online ... sunt servere mai multe sau doar cel oficial ? (sincer ma doare capu de 1x Xp) as vrea sa joc o vreme asa .. sa ma distrez etc etc sa cunosc jocu din toate pctele de vedere shi dupa sa intru tare in el smile.gif

nush daca sa vorbit despre asta pana acu ca nu am stat sa citesc (is un pic in graba) smile.gif ms all wink.gif

Link to comment

Toate servere au cazut?????????

Tu ai toate jocurile astea????

Pei eu de exemplu am GW si Silkroad si da si pe GW a fost ieri maintence si din cate am inteles din topicul de WoW si serverele de la Blizz erau off deci ieri toate serverele de la jocurile astea offline biggrin.gif.

EazyE: sunt mai multe servere oficiale, nu e doar unul oficial ca daca ar fi doar unul intram in 2 ore biggrin.gif.

Link to comment

Toate servere au cazut?????????

Tu ai toate jocurile astea????

aaaa, am dat ping de la server lui adica "222.111.150.111" si zice "Request timeout"

sau nu mai exista ip asta? blink.gif

Nu am WoW deoarece nu mai aveam posibilitatea sa platesc contul, dar daca te uitai la postul facut de NoName inaintea mea vedeai ca el a scris : serverele Blizz sunt down si silk fu aproapte toata ziua.

Fii mai antena. Si nu stiu cu ce motiv ai pus intrebarea aia, daca a fost doar pentru cultura ta generala nu ma supara. dar mie mi se pare ca e spusa cu un dram de ironie. Oare de ce nu as putea sa le am?

Link to comment

Aha, doar am inteles ca Blizz nu este cu Silk ci separate, asa ca doar am intrebat, mi se pare ca este ceva.....ca si cum este luna plina si lumea se intampla ceva rau sau face minunii, fara sa stie ca luna este plina. Asa cum s-a intamplat si jocurile Blizz si Silk rofl1.gif

Link to comment

Hmmm, tot am versiunea la drivere nvidia 84.21 si nimic....

Am reinstalat jocul si am instalat iar jocul dar fara "manual patch" care este 1.030, am facut patch direct versiunea 1.005 la 1.050 si nimic....tot imi dadea eroare cu "??????"

Nu stiu ce sa mai fac....numai de la 2 dimineata pot sa joc ...asa ca nu este bine sa joci asa de tarziu biggrin.gif

Nu am rabdare, ca altii poate sa joace iar eu nu.....

Mai bine sa dea disconnect cine nu se misca cam 30min sau 1 ora sau este pe AFK, si pauza de 30 minute asa ca ma enerveaza k nu am reusit sa loghez de 3 zile blink.gif

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...