Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

1. id meu de mess? pai e shang_yang80 , dar da-mi inainte un semn sa imi zici cine esti k sa stiu sa dau Allow in loc de Decline smile.gif

2. k sa intrii in TechArmy nu trebuie un lvl tongue.gif de preferinta ar fii 50+ dar dc esti roman activ poti intra cu usurinta si ramane cu noi....am avut multi kre ziceau k sunt activi si dupa 2-3 saptamani de jucat in fiecare zi cam 2-3 ore s-au lasat. Deci nu vreu sa zici k esti activ ci doar sa dovedesti. tongue.gif

Link to comment

1. id meu de mess? pai e shang_yang80 , dar da-mi inainte un semn sa imi zici cine esti k sa stiu sa dau Allow in loc de Decline smile.gif

2. k sa intrii in TechArmy nu trebuie un lvl tongue.gif de preferinta ar fii 50+ dar dc esti roman activ poti intra cu usurinta si ramane cu noi....am avut multi kre ziceau k sunt activi si dupa 2-3 saptamani de jucat in fiecare zi cam 2-3 ore s-au lasat. Deci nu vreu sa zici k esti activ ci doar sa dovedesti. tongue.gif

El se referea la id de xfire..care este un "fel de messanger", asemanator cu cel de la yahoo, dar acesta moniorizeaza si orele de joc, si arata fiecare membru din lista ce joaca la ora actuala.

@alexxxx Nu baga mu in discutie ca aici e topic despre silkroad online.

Link to comment

@~Arrow~ Scz ca am adus dicutia despre MU...just curios...dar daca te uitai mai bine la semnatura mea vedeai ca am renuntzat la MU si bag SilkRoad...intr-o sg luna am ajuns aproape lvl 40(39 si 62% in acest moment) si in nici un caz cu program de boot,co-guilderii pot sa confirme oricand si oricui asta.Bafta.

@MisterDevil...yep...Romica...nice to meet you man.

@Arakanna....salut Iba.

@Oricui....sunt multe posturi care pur si simplu nu-si au rostul aci ...de ce saritzi la gatul si varicele mele????Ca e mai proaspat postul cumva????

RESPEC'ALL

tiphat.giftiphat.giftiphat.gif

Link to comment

@~Arrow~ Scz ca am adus dicutia despre MU...just curios...dar daca te uitai mai bine la semnatura mea vedeai ca am renuntzat la MU si bag SilkRoad...intr-o sg luna am ajuns aproape lvl 40(39 si 62% in acest moment) si in nici un caz cu program de boot,co-guilderii pot sa confirme oricand si oricui asta.Bafta.

@MisterDevil...yep...Romica...nice to meet you man.

@Oricui....sunt multe posturi care pur si simplu nu-si au rostul aci ...de ce saritzi la gatul si varicele mele????Ca e mai proaspat postul cumva????

RESPEC'ALL

tiphat.giftiphat.giftiphat.gif

Serios, chiar nu ma intereseaza. Eu vroiam sa spun doar ca arata nasol posturi despre alte jocuri la un topic care e facut anume pentru acesta. Scuze daca te-am ofensat cu ceva. tiphat.gif

Gata si cu asta sa terminat offtopicurile.

Link to comment

Oki am o mica problema

Acum cateva zile am incercat sa intru in joc, problema era ca nu se incarca ( nu aparea start) iar launcherul ma atentiona ca s-a facut un update

Incercand sa instalez jocul din nou ( poate asa se va face UPDATE , ca la inceput) mi-a dat eroare, la sfarsitul instalatiei cand incerc sa intru in joc.

Ce imi sugerati sa fac?

Link to comment
Guest HeavenTouch

Eu am reusit sa codez un emulator si sa il fac sa se conecteze la server, insa versiunea este 1.03 (pe global este 1.047)...Si ar mai avea cateva mici probleme...

1. Nu sunt mobs si nici NPC

2. Daca scrii mai mult de 2 cuvinte iei d/c...

pana reusesc sa rezolv problemele acestea voi juca si eu pe global... Am un caracter de lvl 17 "Heavenly" si unul de lvl 10 "HeavenTouch" server Aege wink.gif

Link to comment

1. Nu sunt mobs si nici NPC

2. Daca scrii mai mult de 2 cuvinte iei d/c...

pana reusesc sa rezolv problemele acestea voi juca si eu pe global... Am un caracter de lvl 17 "Heavenly" si unul de lvl 10 "HeavenTouch" server Aege wink.gif

blink.gifblink.giflaugh.gif pai daca nu ai mobs sau npcuri si nu poti juca pe global...cum naiba ai char de lvl 10? biggrin.gif k mod de Single player nu exista 24.gif)) LOL again

Link to comment

...Si ar mai avea cateva mici probleme...

1. Nu sunt mobs si nici NPC

2. Daca scrii mai mult de 2 cuvinte iei d/c...

pana reusesc sa rezolv problemele acestea voi juca si eu pe global...

Sper din tot sufletul pt.distractia ta ca ai numai aceste "mici probleme"...nici macar nu vreau sa-mi inchipui cum arata niste "mari probleme" in acest caz.

Bafta. tiphat.gif

Link to comment
Guest HeavenTouch

@Snap ... nu stiu de ce dar nu pari prea inteligent... am zis ca dupa ce voi rezolva problemele cu NPC si cu MOBS de pe serverul MEU, voi juca pe GLOBAL (server pe care am 2 char.... 1 de lvl 17 si 1 de lvl 10) ... sef.gif

Sper sa fii intels acu`

@alexxx... ai dreptate... este ceva de lucru... ma mai ajuta doi baieti din SUA ... si ei incearca sa faca acelasi lucru ....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...