Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

erm ... nu`mi place sa schimb subiectu .. m`a pacalit un prieten sa joc o noapte`n`treaga jocu pt el ...

nush ce vedeti voi la el .. sau poate am pierdut eu esentialul ... jucam cu o tentativa de arcas ... lvl 34 cica ... am omorat plante de mi`a venit acru ...

ce mai poate oferi jocu inafara de atat ? .. pe langa lagu nemaipomenit de mare

Link to comment

mai jocul are destul de multe chestii dar sunt prost bagate si prost ''promovate''.E destul de nice jocul,dar nu se merita sa creeze dependenata sau sa il joci mai mult.Mai bine joci MU ca nu e lag si e destul de asemanator,iar playeri are o groaza.

Link to comment

iar ne-ai inchis mah topicu de spam :|

de data asta nu eu smile.gif

oricum trebuia inchis demult.

dar hai sa nu schimbam subiectu ... are vre`un rost sa faca playeru questurile alea ocazionale ? ... cum am mai zis m`a pacalit cineva sa`i omor 1000 de plante ...

da, cam trebuie.. iti dau gramada de exp la sfarsit.

de ex: un quest de lvl 45 mi-a dat cam 9% din exp pentru lvl urmator.. ceea ce e IMENS tinand cont ca la lvl asta cand omori un monstru de nivelul tau iti da cam 0.02% exp (maxim) smile.gif

Link to comment
Guest Feraru

In puii mei de joc angry9.gif adika cred ca joc... ca nu am reusit inca sa intru sa vad tongue.gif --> cam cat dureaza chestia aia cu verificare a servarelor??ca de 2 zile tot chestia aia imi spune...si pe site zice ca cica a terminat de verificat.. da tot nu merge BangHead.gif ...oricum astept sa vad si eu cum e...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...