Jump to content
Guest

love story... :-s

Recommended Posts

chiar de nu-i exact asta adevarata... sunt multe povesti adevarate exact pe "patternul" asta...

oricum misto faza si atmosfera din pagina de web...

@dinamovist

si cand te gandesti ca unii pe la sectiunea sport sunt in stare sa se bata si sa se omoare pentru echipele favorite =))

Link to comment
Share on other sites

Sincer pe mine m afectat ce era scris in poveste..mai ales dk iubesti si ai trecut prin ceva asemanator este super nasol :crybaby: ca este adevarata sau nu mai conteaza?eu cred ca este pt ca multe persoane au recurs la chestii din aste..sincer e sad.. =((

"IUBIREA NU CUNOASTE LIMITE!.."

Link to comment
Share on other sites

ooo so sad :(( .. cam lunga si plictisitoare in rest :D

se uita la telefonul mobil si vazu ca are 10 apelui nepreluate si un mesaj nou

ce sunt alea "apelui" ? ... macar putea sa o scrie corect =))

off topic : bunny pls fa-mi si mie o astfel de poza : http://img220.imageshack.us/img220/6725/bunnyspammerspu0.gif cu shush in loc de bunny :D pls pls qqq

Link to comment
Share on other sites

Nu imi vine sa cred ... chiar v-a intristat ? Sunteti barbati sau povestea asta v-a atins mult de tot partea feminina ? Daca chiar s-ar fi intamplat, aflam la stiri. Si daca auzeam la stiri, tot nu ma intristam. E scrisa de un tip care nu avea ce sa faca intr-o zi cu ploaie. A vrut sa isi exerseze talentul de "scriitor" .

Bocseurul i-a dat una si a cazut sus in pamant.

Link to comment
Share on other sites

Nu imi vine sa cred ... chiar v-a intristat ? Sunteti barbati sau povestea asta v-a atins mult de tot partea feminina ? Daca chiar s-ar fi intamplat, aflam la stiri. Si daca auzeam la stiri, tot nu ma intristam. E scrisa de un tip care nu avea ce sa faca intr-o zi cu ploaie. A vrut sa isi exerseze talentul de "scriitor" .

Bocseurul i-a dat una si a cazut sus in pamant.

ne pare rau..ca toata lumea nu e la fel...nu toti gandim ca tine...ma rog..crezi ce vrei..

nici eu nu cred ca e adevarata...dar totusi..toate filmele pe care le vezi tu la TV sunt adevarate?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...