Jump to content
gBr

Manele?s progress

Recommended Posts

Toti stiti sa criticati...sa jigniti un om...ok nu-ti plac manele...asta nu inseamna ca tre sa ies imediat in fata cu o replica sa par cat mai important...ipocrizia este pe primul loc aici...va credeti inteligenti...habar n-aveti de voi ,nu stiti ce fraze mai pompoase sa spuneti..Kafka tot un fotbalist ceh este=)) ......ca sa fiu On topic..manele suxx :D din partea mea..dar videoclipul este ok :P

Link to comment
Share on other sites

mda .. no funny ...am intrat si noi in EDIT MA .... MAREA UNIUNE de INTEGRARE EUROPEANA ma !!!

tu intri in zona suspendului (o sa verific daca nu ai luat deja)

Later edit by Kitte

Edited by Kitte
Link to comment
Share on other sites

E filmat cu un Nokia la 560 de euro,ceva ce persoanele cu un aichiu ca al tau nu vor detine vreodata ;) si mai lasati-va de critici ca daca v-ar invita o gagica buna la ea acasa si v-ar pune manele sunt sigur ca uitati de orice principii..hai fruntea sus,romanii mei!

Si ce vorbiti ca ne facem de rusine,oricum suntem rusinea Europei si nu cred ca manelele sunt de vina..ZI-LE GUTA FRATIOARE :P

Link to comment
Share on other sites

E filmat cu un Nokia la 560 de euro,ceva ce persoanele cu un aichiu ca al tau nu vor detine vreodata ;) si mai lasati-va de critici ca daca v-ar invita o gagica buna la ea acasa si v-ar pune manele sunt sigur ca uitati de orice principii..hai fruntea sus,romanii mei!

Si ce vorbiti ca ne facem de rusine,oricum suntem rusinea Europei si nu cred ca manelele sunt de vina..ZI-LE GUTA FRATIOARE :P

No offense pentru unii , dar are dreptate aici. Am vazut multa lume care au facut gesturi de genu asta.

Dar vai... :rofl1:

mda daca nu va plac manelele de ce mai va uitati ?

Pai de ce l-a mai pus aici ? :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

E filmat cu un Nokia la 560 de euro,ceva ce persoanele cu un aichiu ca al tau nu vor detine vreodata ;)

Si ce vorbiti ca ne facem de rusine,oricum suntem rusinea Europei si nu cred ca manelele sunt de vina..ZI-LE GUTA FRATIOARE :P

ia, tarane, nu-ti faci film din ala cu "dar vai, ce se inampla? nokia??? incredibil!"? nu de alta dar tare am vrea sa-ti vedem nokia ala la protv. si nu, daca gagica e manelista, nu ma vei vedea in jurul ei :).

ai dreptate, manelele doar au contribuit :). astia cu mentalitatea ta sunt de vina :D!

WarnUP + Suspend 28 de zile

Link to comment
Share on other sites

Nu glumeste :| telefonu ala atata e... am si eu telefon acasa... 8800 e 1000 de euro in magazin numa k are titanium pe el ... si mai e unu tot 8800 da e facut din aur... e 1800 de euro :-|... si sant de cea mai proasta calitate...

Link to comment
Share on other sites

Ba o sa fac si un film din ala "dar vai"..asta doar daca imi promiti ca o sa faci si tu dupa aia o parodie dupa filmul meu,de fapt nu trebuie sa-mi promiti,sunt sigur ca o vei face,maimutele copiaza omul din cate stiu eu :-*

Si nu ma laud in stilul aluia,nici macar nu e telefonul meu..ala a inceput ca mai bine desenam ceva,ca telefonul e furat.. :-$

Link to comment
Share on other sites

mai bine te intorci la cules de capsuni si castraveti cu partea dorsala hinteligentule, cehntaurule, chiparosule!!!

bleah ce greata mi-e de astia ca voi care va dati si mari cunoscatori de romani... voi sunteti romani ciorificatzi...

vaya con dios capshunarule...

P.S. nu baga vreo replica d-aia ca-ti dai doctoratul sau esti la munca de birou p-acolo ca nu tine... si mai ridica din sprancenele alea in poza... ca te imbraci, dar nu te comporti ca un bun manelist ce esti...

WarnUP + Suspend 3 zile

Link to comment
Share on other sites

Aici era secţiunea FunMania dacă nu mă înşel...

După cum la secţiunea Muzică există o regulă care interzice deschiderea threadurilor cu şi despre manele,ar fi de preferat să se evite şi în restul secţiunilor topicuri cu genul ăsta de subiecte,pentru că inevitabil se ajunge la ceartă,cum s-a ajuns şi în cazul acesta.

Topic închis.

gaboruuu - warn level up pentru jigniri aduse membrilor forumului.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...