Jump to content
Mehico

Mass`uri funny

Recommended Posts

M`am gandit sa deschid acest thread unde sa postam massuri amuzante primite pe yahoo messenger, sa mai radem putzin :). Nu conteaza cat de vechi sunt, dar sa fie mortale:>

Pun eu primu, unu aici ;;)

Despre un "virus" :whistle: :whistle: =))

"Buna! Sunt un virus romanesc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt in stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog sa fii dragut si sa stergi un fisier de-al tau si pretinde ca esti speriat..."

Link to comment
Share on other sites

hmm,dinamovistii va rog sa nu va luati foc :kar:

"STIRE DE ULTIMA ORA Posta romana anunta ca sau scos de pe piata timbrele cu emblema clubului dinamo din cauza ca oameni nu stiau pe care parte sa scuipe dak esti stelist da mai departe prea tare scuze de mass da e tare faza de tot "

=))=)) tare,nu gluma :right:

Link to comment
Share on other sites

asta pt cei care sufera d excces de mass-uri ;)

"Din ciclul trimite la 10 persoane in 5 minute va prezentam: "De necrezut dar adevarat!!!! scrie numele tau de trei ori la rand, apoi sterge tot, apoi apasa shift+alt+ctrl+tab+esc+enter+del+F1+F2+F3+F4+F5+F6+F7+F8+F9+F34, apoi restarteaza calculatorul apoi stinge-l de tot, arunca monitorul peste fereastra, calca in picioare tastatura, toarna apa pe carcasa in timp ce e in priza, da foc la mouse shi joaca fotbal cu boxele, apoi priveste in oglinda si vei vedea o fata de idiot. E PE BUNE FAZA!!!!... P.S.: Nu uita sa te gindesti la persoana iubita !!!!!!!!" )))) Incearca si tu, trimite mai departe, nu rupe lantul!!! Da-te de 15 ori cu capul de monitor, trimite acest mesaj la 5 prieteni din lista, poate ai norocul sa nimeresti printre ei si un psiholog.."

Link to comment
Share on other sites

Auzi mah...campanie antimass...facuta prin mass :blink: :

rugam TOTI prostii, imbecili si dobitociiii si cretiniiiii, tampitiiii, obositiiii, distrusiiii, terminatiiii, idiotiiii, limitatiiii, retardati si handicapati sa nu mai trimita aiurea mesaje despre - noroc in dragoste, blesteme, sau alte porcarii de acest gen pt. ca NU NE INTERESEAZA!. Trimite mai departe acest msg daca te enerveaza si pe tine la fel ca pe mine. Daca nu inseamna ca faci parte din grupul celor care le trimit... ratatzi (Campania anti-mass) acu sa vdm

Link to comment
Share on other sites

Un penalty-5000 d euro,o eliminare din ekipa adversa-3000 d euro,o victorie-30000 d euro,un campionat-50000 d euro,pt fotbal adevarat exista Steaua,pt celelalte are Dinamo Mastercard

sau

la cs:

un ak47 2560 $ o vesta 1000 $ un he 300 $ un headshot nepretzuit :D :))

Link to comment
Share on other sites

la cs:

un ak47 2560 $ o vesta 1000 $ un he 300 $ un headshot nepretzuit :D :))

oft:Asta a fost in semnatura mea aqm 2 saptamni :P :P

ont:Studiile cercetatorilor au dezvaluit ca in acest moment un tembel citeste acest mesaj

Inima mea bate/nu mi-am scris la mate/dar nici la romana/timp de o saptamana/la engleza-s bata/nu am nici o nota/iarasi la franceza/vb pe chineza/dak nu esti tocilar trim mai departe...srry de mass(ha ha ha ha) )

Doamne,Dumnezeul Meu, Da-mi Vacantza Tot Mereu, Fa Din Doua Un Semestru, Fa Din Mine Un Maestru, Fara Scoala,Fara Teme, Fara Mate,Nici Probleme. Sau Macar Daca Se Poate Subiectele La Mate, Dar Cu Tot Cu Rezultate. Dumnezeu,Cu Mila Ta,' ANULEAZA,TE ROG,TEZA!!!

A-nceput de ieri sa cada Cate un elev pe strada Si mai cad in continuare De a tezelor teroare. Ca au profa la romana O vaca nebuna, Si la mate un mistret, O clasa ca un cotet. La fizica si chimie, Cate-o sperietoare vie, Numa trei stiu ca sa puna Si sa urle pan? la luna. La istorie, ce sa faci, Profa te scoate din draci, Ca la teze si lucrari Da note la “domnitori”. Iara al? de geografie, Dobitoc de cand se stie. La civica un magar, Vanzator la aprozar, Vine ca sa ii invete Ca-n guvern sunt numa zdrente. La muzica un tembel, Canta numa pentru el, La desen o sclerozata, Vrea doar opere de arta. La latina au o ciuma, Mananca doar matraguna, Se uita la tine-o data Ai cosmaruri viata toata....da mai departe dak nu esti un/o profa/prof.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sinistratu

Bubu vad ca scrie tot ce i vine prin cap:))

On : Gigi Becali, beat, trece prin fatza stadionului Dinamo. Un politist il oprejte ji ii zice: -Domnu Becali, va rog sa plecatzi k nu suntetzi bine primit in acasta zona! Ggi suparat: -Bah, tu vrei sa cumpar tot Dinamo? Iau ji stadinou ji ekipa ji pe borcea.. pe totzi bah, pe totzi!! Apoi intervine sotia lui Becali: -Domnu ploitist, va rog sa il scuzatzi pe sotul meu! Aja face la betzie, cumpara toate kkturile

Link to comment
Share on other sites

Ce s-a întîmplat,de ce ai lipsit ieri? - P?i stiti..a murit bunicul..-Aoleu! Cum asa? - P?i a iesit pe balcon si a c?zut balconul cu el.-Vai, s?racul! Si asa a murit?-Nu, c? a reusit s? se prind? de tocul de la geam, dar apoi a alunecat si a c?zut iar.-A, si a murit?-Nu, a c?zut în copacul din curte si de acolo a fost catapultat pe cas?, apoi a alunecat si a tras toat? tigla dup? el.-Si asa a murit? -Nu, c? s-a prins de burlan.Dar burlanul s-a desprins.-Si asa a murit?-Nu, a reusit s? se balanseze si a intrat în cas? prin geamul de la etaj, s-a rostogolit pe scari.-Si asa a murit?-Nu, în c?dere a încercat s? se prind? de balustrad?, dar balustrada s-a rupt si el a c?zut în gol pîn? la parter.-Si asa a murit?-Nu, dar l-am împuscat noi,c? neam saturat de el :) =)) :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

da deci .. un masss?? let me think .. i`v got it :

Dintzii tai sunt ca stelele de pe cer: de un galben orbitor shi la mare distantza unul de celalalt.

Ti`ai facut operatie estetica ??? azi cand am trecut prin fatza blocului tau, am vaz la u la geam o fatza de morcov .. nu de cartof cum eram obisnuit .

De ce barbatilor le vin ideile în timp ce fac sex? Pt ca sunt atasati de un adevarat geniu!

Am fost arestata. Agentii m-au inchis pt “posesie de prea multa frumusete”. Cautiunea poate fi platita doar de cineva urat. Asa ca grabeste-te!

Atentie! Extraterestrii au venit sa caute noi forme de inteligenta pe pamant. Ascunde-te repede ca ne faci de ras!

si nu mai stiu care erau .. o sa mai revin ;)

Link to comment
Share on other sites

acu am deschis si eu messu si ce gasesc:

vand urgent: ciorapi cu pedale,cutit cu luneta, topor cu amortizor,harlet cu gprs,blana de sarpe,galeata puma cu antena,grebla nike cu hands-free, chiloti,adidasi cu bretele,ciorapi reebok cu gluga, lant cu tuner fm,set schiuri cu remorca,nike-uri puma,hartie igienik second-hand,ob-uri nija,caine indopat cu magiun,role decapotabile...

:rofl1: :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Doamne,Dumnezeul Meu, Da-mi Vacantza Tot Mereu, Fa Din Doua Un Semestru, Fa Din Mine Un Maestru, Fara Scoala,Fara Teme, Fara Mate,Nici Probleme. Sau Macar Daca Se Poate Subiectele La Mate, Dar Cu Tot Cu Rezultate. Dumnezeu,Cu Mila Ta,' ANULEAZA,TE ROG,TEZA!!!

mey ..pe asta noi am lansat-o ..eu shi ktziva prieteni..e putin modificata cu ANULEAZA ,TE ROG < TEZA . A noastra avea mai multe strofe si 1 prieten a trimiso mass.

pai mass de razi de mori e :

maaaaaaaa....CARE TINE CU DINAMO MAAA **** ...K YO IN FICARE ZI PRIMESC MAAAS S HAI DINAMO F***** G*** M**&^^ DACA MAI TINETI CU DINAMO VIN LA VOI ACASA , VA DAU CU TOPORU IN CAP SI CANT MANELE IN TIMP CE VOI MURITI MAAAAA>..DINAMOVISTI c@%^zi

Link to comment
Share on other sites

Vai fratilor am ras de nu mai pot !!Cel mai tare mass pe care il stiu:

"Draga cititorule,

Sunt un extraterestru si in momentul de fatza ma joc cu degetul in fundul tau.Stiu k iti place deoarece te vad k razi.Dak vrei si alti prieteni de-ai tai sa se simta bine,da acest mesaj mai departe."

Link to comment
Share on other sites

Warning! Warning! Warning! If you receive a gift in the shape of a large wooden horse, do not download it!!!! It is extremely destructive and will overwrite your entire city!

The "gift" is disguised as a large wooden horse about two stories tall. It tends to show up outside the city gates and appears to be abandoned. Do not let it through the gates! It contains hardware that is incompatible with Trojan programming, including a crowd of heavily armed Greek warriors that will destroy your army, sack your town, and kill your women and children. If you have already received such a gift, do not open it! Take it back out of the city unopened and set fire to it by the beach. Forward this message to everyone you know!

Link to comment
Share on other sites

dupa ce se mai gandeste putin.......ea raspunde din 9`u : {{" Fraiere.lasa k vorbim noi....sa vezi ce bataie iti iei SEMNAT CLEOPATRA...P.S: te astept in gradinita las-o draku de portita...sa vezi ke iti iei la guritza"}}

copiii pe 28 merem la protest ? cica vor pretenii nostrii manelarii sa interzica muzik rock si tot ce tine de orice gen de muzica in care nu este vb de bani,bagaboante si regi ai sexului.
Link to comment
Share on other sites

BomBa revine in forta cu 2 massuri funny :)

This cat, is cat, a cat, good cat, way cat, to cat, keep cat, a cat, idiot cat, busy cat, for cat, 20 cat, seconds cat! Now read it all without the word cat!

Vand mouse fara fir!!! Are garantie!!! Nefolosit!!!! Hai repede k aqm la prins pisica mea!!! =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...