Jump to content
Danny

Pro Biker

Recommended Posts

bicla aia costa peste 1000de euro si are maxim 8kg

a ,nu a dat intentionat cu capu in cabina :D

yea .. si asta e kewl , dar ma refeream la faptu ca..totusi , de la ce distanta sare , bicla cat de mare e ..echilibru.etc ;D

Link to comment
Share on other sites

Tare :clap: :clap: ,am incercat si eu chestii din astea(bineinteles nu cu distantele alea :D ) pana mi sa f**** bicla si mam calmat :comp2:

bicla aia costa peste 1000de euro si are maxim 8kg

a ,nu a dat intentionat cu capu in cabina :D

iReal BMX sunt facute special pt asa ceva(te descurci mult mai usor pe ele) incearca u cu o bicla din aia mare chestiile care le faci pe BMX si vezi dak iti reusesc la fel de bine :P

Link to comment
Share on other sites

bicla aia care zici tu ca e mare ,e trial si e facuta special pt asa ceva ;)

stiam ca e specializata pt chestii din astea,mam referit doar la faptu ca tre sa ai multa cunostere si mult control pt a face alea si am precizat crestia ca e mult mai usor pe BMX decat pe genu asta de bicle :P

Link to comment
Share on other sites

astept si eu sa vad movie-ul ala(ink se incarca :violent: dowladez ceva si se incarca mai greu :( )

cu BMX dak incerci le reusesti pana la urma(stiu din propria experienta)

pana sa fac si eu anumite chestii "cat de cat" miam rupt 1 mana din cot si o glezna luxata serios :D

am cam jumate de an de cand mam calmat cu chestii din astea(alte probleme de sanatate..bla bla bla...sti u :whistle: )

ce bine e fara vanatai si cicatrice =)) :P

dau edit dupa ce vad filmuletzu

EDIT:pfff am uitat ca mai am si sc :comp1: =))

vad filmuletzu diseara :D

bafta :right:

Link to comment
Share on other sites

Traileru ala e chiar tare ^^ , n-am cuvinte.

Totusi..imi pun fel si fel de intrebari ..cum naiba de sar atata si au acel echilibru. -_-

multi multi multi....ani de experienta,si nu te teme ca au avut si momente mai proaste decat capu ala in cabina telefonica :D

Link to comment
Share on other sites

misto da bicicleta aia costa mai mult decat o masina si e mai ushoara de 2-3 ori decat o bicicleta normala . . .

totusi de la distanta aia nu prea as avea tupeu sa sar fara bicicleta :)

p.s : saua e scoasa special pentru a nu se lovii :cool2: si io imi chinui bicicleta cu asa ceva da imi vine mintea la cap cand ma trezesc pe jos . . .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...