Jump to content
RedX

o problema mare

Recommended Posts

va rog frumos cumparati-va o viata... :( * sad * ma intristeaza suflete voastre tinere si pure precum lacrima unui inorog care a plans cand l-a vazut prima data pe gondrei stand infasurat intr-un prosop alb furat de la hotelul de la mare si asezat pe o stanca de langa o fantana cu apa cristalina de evian din care toate vedetele precum madonna sorbeau si ziceau " sunt vedeta si beau evian "

va rog, va rog inca odata, make love not shmechereala :wub:

nici o treaba
faci de rusine terminatia ics
Link to comment
Share on other sites

RedX asta e nu poti sa-i faci nimic...loosers will be loosers, lasa-l sa se bucure ca are si el ceva misto la sig ..

Stiu sentimentul pt ca si eu am patit asa ceva :| Mi-am facut un .gif din filmul Pubmasters2 si l-am pus la sig. Dupa ceva timp ma trezesc ca ma ia unul ca ce cauta avatarul lui in semnatura mea...un ratat..in fine...roaga-te sa ia vreun moderator masuri pt ca ar fi cazul..

Link to comment
Share on other sites

hmmm poate o copiato deoarece ii PLACE !!! ar rebui sa te simti mandru ... nub

ma faci pe mine nub ? u esti bolnav ? vezi k o port eu la signature ,si daca ii placea ,mai intai se intreaba autorul si apoi vezi daca te lasa !

omfg....

Link to comment
Share on other sites

haideti mai...nu va ma suparati pentru orice...eu as fi mandru daca mi-ar copia semnatura....

apropo...daca erai...iti scriai numele pe ea astfel incat sa nu poata sa o editeze...

lol.

Get A Life

de unde stim noi ca tu ai facut poza aia din semnatura ??

Hai lasa ca nu e un capat de lume , schimb-o si gata ...

aberezi.

RedX , puteai sa rezolvi totusi printr-un pm.

Nu mai aberati si voi de genu "de unde stiu eu ca tu ai facut-o" , e "elevul" meu :P si se ocupa cu asa ceva.

Nesimtirea in tara noastra continua. Copyright-ul nu prea are importanta la noi in tara , de-abia in 2007..poate cu un anume succes.

Link to comment
Share on other sites

pentru copyright nu iti trebuiesc niste DOCUMENTE sau ACTE sau ceva SOLID care sa reprezinte o baza? la fel de bine pot eu sa spun ca el a furato de la mine cand i-am cerut o parere privata pe mess !

VA IMPLOR INCETATI :crybaby: Inorogul meu a inceput sa planga cu lacrimi de sange care au gust de RODIE :crybaby: Va rog ! ce ne facem, nu mai bea madonna apa Evian din cauza ca are gust de rodie :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Ce naiba tot aberati pe aici ? Sig-ul este ceva reprezentativ (deobicei), te simti bine cand te uiti la semnatura ta, dar cand o mai vezi la altul e enervant mai ALES CA NU TE-A INTREBAT DACA IL LASI SA O IA. Asta il deranjeaza ce nu intelegeti ? E totusi ceva deranjant...ganditi...

Link to comment
Share on other sites

mda , ^ sa va fie rusine cei care ati postat mai sus total aberatii.

Semnatura poate fi copyright. Adevarat , trebuie niste acte , documente ..etc.La noi in tara nu o sa vezi asa ceva decat la firmele cu pretentii , dar pentru noi , graficienii , se numeste RIP si trebuie intr-un fel sa "atacam". E lipsa de bun simt totusi.

O sa vorbesc eu cu redx private , rog un global sa inchida acest thread , o sa devina spam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...