Jump to content
alexon

noua oferta cablelink trafic nelimitat 100%

Recommended Posts

Intr-o zi m-am uitat pe situl www.rdslink.ro la abonamentele CableLink sa vad daca sau facut ceva modificari si am observat ca la trafic unde scria trafic inclus 4GB , etc acum scria NELIMITAT .Am citit si mai jos si la fel scrie ca traficul este nelimitat 100% pentru orice abonament de la 9 $ . Insa eu pe internet tot asa intru cu 180 kbps iar seara dupa ora 18:00 tot cu aceasi viteza de 180 - 192 kbps .

La voi cum va merge ati observat ceva ? aveti ceva informatii mai detaliate ?

Link to comment

Intr-o zi m-am uitat pe situl www.rdslink.ro la abonamentele CableLink sa vad daca sau facut ceva modificari si am observat ca la trafic unde scria trafic inclus 4GB , etc acum scria NELIMITAT .Am citit si mai jos si la fel scrie ca traficul este nelimitat 100% pentru orice abonament de la 9 $ . Insa eu pe internet tot asa intru cu 180 kbps iar seara dupa ora 18:00 tot cu aceasi viteza de 180 - 192 kbps .

La voi cum va merge ati observat ceva ? aveti ceva informatii mai detaliate ?

ce legatura are marimea pachetului de date afiliat abonamentului cu viteza internetului ? :blink:

e nelimitat de cateva luni deja ... singura diferenta intre abonamente este viteza internetului

Link to comment

Mane nush da inainte de chestia asta cu fibra optica ziceau k baga traficu de 4 gb io tot la 2 am ramas in fine, dak acum nu il fac nelimitat si nu imi merge cum scrie acolo sau cel putin de 4 ori mai bine cum imi merge acuma io ma iau de iei urat detot k si asa prea ne lasa des fara telefon si mai cade si netu cand iti e lumea mai draga + k pe zi abia accesez o pagina de net :|

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...