Jump to content
Guest Matthew

Semnaturi

Recommended Posts

Guest Matthew

Raspunsul meu: "Daca oamenii ar face exact ceea ce ar fi bine, ar fi o lume foarte plictisitoare!!!"

M-am gandit la ea cand citeam o carte despre prostia omeneasca.

Am ales-o pentru ca mi s-a parut desul de interesanta si de adevarata!

Link to comment
Share on other sites

semnaturile cat si avatarul au fost mereu ca o oglinda a sufletului meu si a starilor prin care trece si mesajelor pe care vrea sa le transmita, acum doar imi fac reclama si tin doliu pentru Steve Irwin ( ce n-as da sa vina netics sa imi zica "te folosesti de alte branduri" ah..ce vremuri 8-> )

M-am gandit la idoli de pe Linkmania
Idoli? :lol:
Link to comment
Share on other sites

Semnatura mea este modul meu de a ma exterioriza si acest lucru l-am facut cel mai bine prin cele 2 echipe care imi plac mie Steaua din campionatul intern si ca nationala Germania iar jos de tot primul meu mix de hip-hop :)

Link to comment
Share on other sites

Semnatura mea? Imi place aceasta trupa...am gasit cateva poze pe net si mi-am facut-o (semnatura) :)!

@Predator.... nu as putea sa fiu fan-ul lui radu...de ce as fi...poate doar il respect ca stie mai multe ca mine si am de invatat mai multe de la el in domeniul IT in special!

Link to comment
Share on other sites

Eu m-am gandit sa fac reclama la blog. V-am zis ca mi-am facut blog? Carcotasii ar putea spune ca e o conspiratie mare, dupa aia special am facut regulamentul nou care nu mai interzice linkuri catre site-uri personale in semnaturi... in ritmul asta in 2 ani cuceresc planeta :P

Link to comment
Share on other sites

Ha ! Ce este in semnatura, este o mica parte din ceea ce ma reprezinta. Traiesc si respir prin jocuri . Am format cateva generatii de gameri. Pentru un timp am fost leader.

Numele meu e nexus. Pacat ca este luat...

Daca ar fi fulgerat afara in timp ce am citit astea, ar fi fost chiar tare :photo:

Link to comment
Share on other sites

Semnătura o am de aproximativ o lună de zile,un timp destul de scurt în comparaţie cu fosta semnătură pe care am purtat-o de la sfârşitul lui 2005.

În semnătura actuală,după cum se poate vedea,"silversky recommends" anumite lucruri :D

E o poză cu "The 4400" - un serial pe care îl urmăresc în prezent,si care după cum am spus mai sus,il recomand.Poza o voi schimba periodic,în funcţie de serialele/filmele/producţiile tv care îmi plac şi pe care le urmăresc.

A doua poză e cu logo-ul şi sloganul unui post tv american după care sunt înnebunit şi îmi pare rău că nu pot să îl recepţionez decât cu o calitate foarte slabă,pe net.

Textul din sfârşitul semnăturii conţine un citat din "American Beauty",unul din filmele mele preferate.

Toate elementele din semnătură au linkuri către pagini de pe internet legate de respectivele subiecte :)

Link to comment
Share on other sites

poi....Einstein era baiat destept

am iPod, imi plac la nebunie foxterrieri, sunt iubitor de bani, pt ca urasc dentistii ma spal constincios cu colgate pe dinti, nu sufar ca sunt nebun chiar imi place ca sunt sarit :blink: , imi place ideea lui Lance A cu fundatia "livestrong", iarna merg la ski cat de mult pot, graffiti e arta si daca as avea parcat un lancer evo IX in curte ar fi perfecta si treaba cu raliul

number 3: ceva nu e in regula cred ca trebuie sa inlocuiesc sigul.....sau poate nu :P

damn i love those models :love1:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...