Jump to content
Stargate

Cum?

Recommended Posts

Numai tin exact numele filmului dar stiu ca era Sly cu Sandra Bulock......era o faza in care Sly afla cu stupefactie......copii nu se mai faceau prin metoda clasica :D ..ci prin realitatea virtuala...... :blink: ...deci nu se stie, cam totul este posibil.....cred ca viata fiecaruia va fi monitorizata mai drastic...fiecare vom avea un numar (ID).....cred ca noi ca oameni vom arata la fel numai ca "stilul" de viata o sa fie diferit.

Link to comment
Share on other sites

Pai daca apar femei cu 3 tte, deja se implinesc visele muuultor barbati :D - sa ajunga sa aibe de jur imprejur numa tte =)) ;)

lol mie mi se pare sick .... pt ce a 3-a :blink:

imediat o sa vreti si un uger atasat de o femeie ... si sa si mearga in 4 labe .... dupa aia sa va transformati voi in boi .... u get the point ... mie-mi place asa cum e acum .... da cine stie :D

Link to comment
Share on other sites

probabil se va dezvolta cutia craniana va creste si creierul si toate astea pe un corp slab sau subtirel pt ca odata cu o activitate cerebrala crescuta proteinele luate din mancare se duc acolo ( activitate cerebrala consuma mai multe proteine decat efortul fizic ) si vom evolua pe plan intelectual si vom involua fizic ceea ce am si facut si pana acum fata de stramosii nostri care aveau o cutie craniana mult mai mica dar in schimb aveau canini si o musculatura mult mai dezvoltata a maxilarelor.

Link to comment
Share on other sites

schimbari f mari la infatisare...deplasarea nu va mai fi posibila (pt ca unui om care munceste si ajunge la 8o d ani ii este greu sa se deplaseze...dar unuia d 500-1000)...chiar daca ne va permite regimul alimentar sa traim ata sigur vom ajunge niste creeaturi care nici macar la forma nu mai aduce ca un om ... :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest Matthew

Ok, ma bag. Mie mi se pare destul de interesant.

Peste 100 de ani:

Vom putea supravietui numai cu ceva pastile inhibatoare. Cu ele nu vom putea respira sau manca bea apa dar o sa supravietuim.

Peste 200 de ani:

Coboram in pamant pentru ca pamantul nu va mai putea da roadele de care avem nevoie. In laboratoare se va fabrica carne sintetica produsa din magma vulcanica.

Peste 400 de ani:

Nu vom mai putea supravietui pe pamant. Ne adaptam la supravietuirea in spatiu. Pastilele de care va vorbeam o sa fie cel mai important factor.

Peste 600 de ani:

De 200 de ani calatorim prin spatiu. Nu mai avem hrana si decidem sa ne vanam. Se formeaza grupuri care sunt saracii de astazi si hoinaresc prin cele mai intunecate colturi de navete. Ne cresc doua seturi de aripi si colti pe cea mai mare parte a corpului.

Peste 800 de ani:

Vom deveni incomestibili si nu vom mai putea supravietui. Suntem codamnati!

Peste 1000 de ani:

Extraterestri si ne colecteaza corpurile. Aflam ca suntem hibrizi creati de ei in stare de proba si ca tocmai am picat testul, rasa noastra va fi exterminata de pe suprafata universului.

PS: Acestea au fost ideai de ale mele nu dintr-un film, MAtthew out now :right:

Link to comment
Share on other sites

Ok, ma bag. Mie mi se pare destul de interesant.

Peste 100 de ani:

Vom putea supravietui numai cu ceva pastile inhibatoare. Cu ele nu vom putea respira sau manca bea apa dar o sa supravietuim.

Peste 200 de ani:

Coboram in pamant pentru ca pamantul nu va mai putea da roadele de care avem nevoie. In laboratoare se va fabrica carne sintetica produsa din magma vulcanica.

Peste 400 de ani:

Nu vom mai putea supravietui pe pamant. Ne adaptam la supravietuirea in spatiu. Pastilele de care va vorbeam o sa fie cel mai important factor.

Peste 600 de ani:

De 200 de ani calatorim prin spatiu. Nu mai avem hrana si decidem sa ne vanam. Se formeaza grupuri care sunt saracii de astazi si hoinaresc prin cele mai intunecate colturi de navete. Ne cresc doua seturi de aripi si colti pe cea mai mare parte a corpului.

Peste 800 de ani:

Vom deveni incomestibili si nu vom mai putea supravietui. Suntem codamnati!

Peste 1000 de ani:

Extraterestri si ne colecteaza corpurile. Aflam ca suntem hibrizi creati de ei in stare de proba si ca tocmai am picat testul, rasa noastra va fi exterminata de pe suprafata universului.

PS: Acestea au fost ideai de ale mele nu dintr-un film, MAtthew out now :right:

Cata imaginatie frateeeeeeeeee !!! cati ani ai MAtthew(scuza-ma ca te intreb)

Link to comment
Share on other sites

Ok, ma bag. Mie mi se pare destul de interesant.

Peste 100 de ani:

Vom putea supravietui numai cu ceva pastile inhibatoare. Cu ele nu vom putea respira sau manca bea apa dar o sa supravietuim.

Peste 200 de ani:

Coboram in pamant pentru ca pamantul nu va mai putea da roadele de care avem nevoie. In laboratoare se va fabrica carne sintetica produsa din magma vulcanica.

Peste 400 de ani:

Nu vom mai putea supravietui pe pamant. Ne adaptam la supravietuirea in spatiu. Pastilele de care va vorbeam o sa fie cel mai important factor.

Peste 600 de ani:

De 200 de ani calatorim prin spatiu. Nu mai avem hrana si decidem sa ne vanam. Se formeaza grupuri care sunt saracii de astazi si hoinaresc prin cele mai intunecate colturi de navete. Ne cresc doua seturi de aripi si colti pe cea mai mare parte a corpului.

Peste 800 de ani:

Vom deveni incomestibili si nu vom mai putea supravietui. Suntem codamnati!

Peste 1000 de ani:

Extraterestri si ne colecteaza corpurile. Aflam ca suntem hibrizi creati de ei in stare de proba si ca tocmai am picat testul, rasa noastra va fi exterminata de pe suprafata universului.

PS: Acestea au fost ideai de ale mele nu dintr-un film, MAtthew out now :right:

gg !!

OT: IPB Image

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...