Jump to content
Stargate

Daca ai avea...

Recommended Posts

nu este posibil nu mai visa-ti

mda , tie-ti place sa te bagi singur in seama.

Omul doar a presupus ce am face daca am avea aceasta posibilitate.

Eu unul , as schimba unele lucruri.

Dar cred ca mi-ar fi sila sa ma vad cum am putut sa fiu in trecut

Link to comment
Share on other sites

Eu, de exemplu, m-as "sponsoriza" cand am implinit 18 ani sa fac atunci scoala de soferi, apoi m-as sustine in facultate (un cont in banca) - si mi-as cumpara o casa si 1 masina.

Va dati seama ce inseamna 5 milioane de acum transformat in valoarea din 1994?

Asta e un exemplu.

Link to comment
Share on other sites

trebuia sa fii mai clar in exprimare stargate, credeam ca ne intoarcem in timp intr-o anumita perioada, varsta si locatia specifice perioade, noi in persoana noastra si lucrurile exact cum erau inainte...nu ca ne intoarcem noi cu varsta noastra actuala in trecut sa ne vedem pe noi insine si sa ne ajutam intr-un anumit fel ca daca ar fi asa mi-as trage singur o mama de bataie la fiecare chestie nasoala pe care am facuto...sau m-as ameninta pe mine ca daca nu fac asa ma bat :lol: just for...entertainment purposes :cigarette:

Link to comment
Share on other sites

eu ... m-as intoarce cu cateva sute de ani in urma ca sa skimb istoria ROMANIEI :> pe cand omenirea se lupta cu sabii eu sa le dau romanilor Colt-uri (m4a1) si aK-uri si awp-uri si de toate :> avioane si de toate ... :> :))

Link to comment
Share on other sites

eu ... m-as intoarce cu cateva sute de ani in urma ca sa skimb istoria ROMANIEI :> pe cand omenirea se lupta cu sabii eu sa le dau romanilor Colt-uri (m4a1) si aK-uri si awp-uri si de toate :> avioane si de toate ... :> :))

daca e sa gandim asa si io as omora cativa scriitori(5-10) :nanana: :nanana:

Link to comment
Share on other sites

cred ca a-si schimba un moment in care eram aproape de exmatriculare deoarece am facut-o pe profa de religie sa planga la ora ca am luat-o la intrebari ca fiuso pleak deacasa si io iam zis ca nui obiect sa nul poata tine in casa =)) tare faza :D dar totusi asi stergeo din cap :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...