Jump to content
Sesshomaru

Mentos + Diet Coke

Recommended Posts

Chiar ca e fake, ia incearca sa bagi in gura mentos si sa bei cola, poi ala la cate a bagat saliva dizolva de mult timp chestia aia de pe mentos care reactioneaza cu cola :| . A incercat si Adi.B chestia asta, dar el a facut-o repede, a bagat mentosu` si aproape imediat si coca-cola si a dat pe afara smile.gif) 24.gif

Link to comment
Share on other sites

Chiar ca e fake, ia incearca sa bagi in gura mentos si sa bei cola, poi ala la cate a bagat saliva dizolva de mult timp chestia aia de pe mentos care reactioneaza cu cola :| . A incercat si Adi.B chestia asta, dar el a facut-o repede, a bagat mentosu` si aproape imediat si coca-cola si a dat pe afara smile.gif) 24.gif

ce sa mai zic.. cola powah!

ma rog... mie mi-a iesit pe nas smile.gif

ps: it's a fake...

Link to comment
Share on other sites

dragutz si asta http://www.youtube.com/watch?v=Z3lcpZcaK98...related&search=

off -acum 2 ore luai 1 pachet mic de mentos, 10 'pastile' (2 000 lei) si altu cu 20 000(cu 40 bilutze mici de mentos)

a luat un prieten din ambele ( mult biggrin.gif ) le-a mestecat si a baut cola.

efectul : nu a facut asa cum ma asteptam sad.gif , doar i se umflase burta si scuipa cola (vreo 5 -7 minute).

ce imi trebuie sa fac, ca in :

Link to comment
Share on other sites

ce imi trebuie sa fac, ca in :

Nush de ce dar am impresia ca aia fol. alt mentos...daca o exista asa ceva. Sau o fi de la dietcoke, nush care e poanta pt ca si eu am facut un experiment ca asta dar n-a sarit asa frate :| . Or fi pus mai multe pastile deodata...e singura explicatie pe care o gasesc.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...