Jump to content
Narcoti-K

di le ma, ma re : ) ) )

Recommended Posts

fekete, e buna reteta ta. fac acelasi lucru insa impreuna cu alte exercitii:

50 abdomene zilnic (25 dimineata, 25 seara)

50 flotari zilnic (25 dimineata, 25 seara)

50 km ciclism (25 dus, 25 intors)

muschi la picioare, muschi la maini si piept, muschi la abdomen. picioarele s-au facut, pieptul se poate servi iar abdomenul e inca la... dospit smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

Are prietena mea un aparat din asta care prin impulsuri electrice face contractii musculare. biggrin.gif L-am pus si eu intr-o zi vreo doua ore si ceva,pot sa zic ca-si face treaba,ca am avut febra musculara la abdomen vreo trei zile!!! tongue.gif Parerea mea tot sportul efectiv e mai bun. Eventual daca aveti un aparat din asta e bun pentru altfel de jocuri.... cool2.gif l-am probat cu prietena.....dehhh imaginatie sa ai.... 24.gif ca aparatul isi face treaba wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Te asigur ca dupa max. 1 luna o sa il uiti undeva pe sifonier sa se puna praful pe el; mai ales cand o sa trebuiasca sa ii inlocuiesti bateria.

Face el ceva acolo muschilor, dar oare e chiar atat de sanatos sa bagi curent in organism asa in prostie?

Nu iti recomand - parerea mea. eusa_naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

... toate bolile din lume luate din bazin...

pff ce sperioasa e lumea de bazinele de innot zilele astea (nu zic sa mergeti la alea cu intrare gratis sau pe cris la 1km in aval de ciurda care traverseaza) da nici asa de crispati nu fiti .. jeez mergeti la o piscina si nu patiti nimic nici macar nu trebuie sa deveniti bubble-boy

Link to comment
Share on other sites

am luat acum vreo 4 ani asa ceva...

l-am folosit de maxim 10 ori, functioneaza bine... iti contracta muschii... dar dupa asta l-am uitat si s=a pus praful pe el... tot mai bine e cu mersul la sala... si mancatul rational :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...