Jump to content
ReneGade

Cum v-ati ales nick-ul ?

Recommended Posts

Uitandu-ma pe forum-ul de la Jedy Academy,am vazut ca este un thread cu "De la ce provine nick-ul fiecaruia. De ce sa fie numa la Ja ? Hai sa fie ptr. tot forumul

Asa..sa trecem la subict..

Acuma 3 ani,am vrut sa am alt nick..asa ca mi-a placut cum suna Renegade...(nu sunt renegat tongue.gif) si mai provine si de la jocul C&C Renegade.

Link to comment
Share on other sites

De fapt ala de la JA e furat de la COD, acolo fiind un topic asemanator cu "Cum v-ati ales clanul din care faceti parte?"

@ontopic: din lipsa de inspiratie mi-am pus prescurtarea prenumelui, urmata de un punct si pima litare din nume

Link to comment
Share on other sites

inainte eram Omul Padurii, recunoscut pentru talentul meu unic la awp pe vremea aia...apoi am trecut la Fallen King, imi placea ideea de om cu o putere...care apoi o pierde....acum sunt Qui-Gon Jinn....nick pe care l-am ales fiind influentat de personajul meu preferat din Star Wars pe care mi l-am luat ca model in mentalitate, stare de spirit si intelepciune...sper numai ca intr-o zi sa fiu pe jumatate din cat era el.

PS: threadul acesta nu are ce cauta la fun mania, este pe cat se poate de potrivit pentru Diverse.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...