Jump to content
Stargate

Vacanta se apropie de sfarsit

Recommended Posts

Vai de mine ce intrebari pui... chiar nu ai ce face? Nu imi pasa ce ziceti voi mie mi se pare o cretinatate sa faci 1000 de topicuri cu intrebari stupide... Practic toate topicurile lui/ei sunt de spam ... ceea ce explica de ce va plac . Btw nu imi pasa .

ON: Daca se termina probabil ca fac ce am facut si pana acum... si daca ar fi sa zic unde as vrea sa merg cred ca e logic ca undeva afara (prin afara se intelege ca in strainatate)

Link to comment
Share on other sites

Nagasaky' date='Aug 8 2006, 10:32 AM'] Vai de mine ce intrebari pui... chiar nu ai ce face? Nu imi pasa ce ziceti voi mie mi se pare o cretinatate sa faci 1000 de topicuri cu intrebari stupide... Practic toate topicurile lui/ei sunt de spam ... ceea ce explica de ce va plac . Btw nu imi pasa .

ON: Daca se termina probabil ca fac ce am facut si pana acum... si daca ar fi sa zic unde as vrea sa merg cred ca e logic ca undeva afara (prin afara se intelege ca in strainatate)

Multumesc de aprecieri si de gratificare - nu iti place sa explorezi imaginatia omului nu te bagi; nu iti place topicul nu razpunzi dontknow.gif simplu?

Ca intreb si ascult parerea fiecaruia consideri ca stimulez spamul??? blink.gif

Esti liber sa vii cu o intrebare mai interesanta ca a mea - abia astept.

Personal as pleca in Egipt sa vad piramide si camile (urat mirositoare din ce am auzit); apoi prin Quatar sa vad palate; apoi India sa vad taramuri exotice; apoi Japonia sa aflu cat de inapoiati tehnologic suntem ( photo.gif ) - Canada sa vad cascada Niagara; Parisul, Venetia, Viena si probabil as reveni dupa craciun bananadance2.gif

Link to comment
Share on other sites

De explorat, as explora Romania. Cel putin partea de nord a Romaniei. Intai sa apuc sa vad Romania, sa vad ce are si ce nu are si pe urma sa ma duc in alte tari. Pacat ca nu prea se pune accent pe turism la noi. Dehh... e mai la moda sa iti petreci revelionul in Austria decat in Romania, la o cabana pe o culme pe undeva.

De relaxat tot in Romania, ca sunt locuri destule si la noi. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Recomand cu placere, zona Moeciu, mai precis Complexul turistic Cheile Gradistei. Peisaje 13.gifblink.gif ... conditii la fel... tocmai bun pt o relaxare la sf de vacanta. wink.gif

P.S. ce o tot dati cu atatea tari X si Y cand poate unii nu ati vazut altceva in afara de V.Prahovei si Bucuresti? sef.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...