Jump to content
|logikal|

Ce face rocku' din oameni :))

Recommended Posts

Ala nu e rocker.. o sai fac un mic filmuletz la colega mea de clasa... lol...\

Aia si-a taiat venele ... in clasa... pentru k nu ia dat unu si eu sa asculte o melodie de a lu` KorN... lol ..:|

Si mie imi place rocku' da...nu ma manifest asa... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

disperat copilu smile.gif)

Aia si-a taiat venele ... in clasa... pentru k nu ia dat unu si eu sa asculte o melodie de a lu` KorN... lol ..:|

si isi mai misca degetele ? 24.gifrofl1.gif

Link to comment
Share on other sites

Aia si-a taiat venele ... in clasa... pentru k nu ia dat unu si eu sa asculte o melodie de a lu` KorN... lol ..:|

Da, rock-ul duce in cele din urma la manifestari de genul asta.... Vene taiate, cercei prin toate locurile inimaginabile, conuri metalice in spranceana, gura, limba, etc. Si bineinteles si o bere pana cazi in coma alcoolica wink.gif

DUDE'S get a LIFE.... Muzica <=/> (a se citi nu implica-matematica asta) aspect fizic, psihic si social(daca or exista asa termeni smile.gif ) cu care sa te identifici....

P.S. bine ca amicul nostru de la sectiunea jocuri ne-a demonstrat altceva cu *ahamm gangsta stuff... nanana.gif

Link to comment
Share on other sites

Da, rock-ul duce in cele din urma la manifestari de genul asta.... Vene taiate, cercei prin toate locurile inimaginabile, conuri metalice in spranceana, gura, limba, etc. Si bineinteles si o bere pana cazi in coma alcoolica

really ?

nu muzica duce la asemenea manifestari

Link to comment
Share on other sites

Da, rock-ul duce in cele din urma la manifestari de genul asta.... Vene taiate, cercei prin toate locurile inimaginabile, conuri metalice in spranceana, gura, limba, etc. Si bineinteles si o bere pana cazi in coma alcoolica wink.gif

DUDE'S get a LIFE.... Muzica <=/> (a se citi nu implica-matematica asta) aspect fizic, psihic si social(daca or exista asa termeni smile.gif ) cu care sa te identifici....

park ai fi bunikmea

OT: chestia asta chiar nu e funny, sum 41 nu e rock, e punk iar ala e o maimutza

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...