Jump to content
sw | SN!persd@y

Dont worry it has no sugah!^^

Recommended Posts

Am incercat si eu cu adi.b faza asta. Am luat o sticla de 0,5 l de Coca Cola si el a pus o singura pastila de mentos, 24.gif) am ramas cu ceva cola pe fundul sticlei, dar a meritat. rofl1.gif ...si dupa, am mai cumparat o sticla, si am bagat amandoi mentos in gura + coca cola, adi.b cel putin a dat tot afara rofl1.gif eu am scapat=))

Link to comment
Share on other sites

Am incercat si eu cu adi.b faza asta. Am luat o sticla de 0,5 l de Coca Cola si el a pus o singura pastila de mentos, 24.gif) am ramas cu ceva cola pe fundul sticlei, dar a meritat. rofl1.gif ...si dupa, am mai cumparat o sticla, si am bagat amandoi mentos in gura + coca cola, adi.b cel putin a dat tot afara rofl1.gif eu am scapat=))

ceuameni.gif

cum sa strici ma bunatate de Cola / Pepsi ?smile.gif

Link to comment
Share on other sites

woa o fi ceva in reteta Coca Cola vrun acid ceva c reactioneaza la mentos biggrin.gif iti dai seama..

face misto.. dar desigur ala zice 'that was so cool' woa e un geyzer deja biggrin.gif]

totusi o sa fac cu prietenii asa ceva si o sa tac o sa le fac faza direct in bot smile.gif)

Link to comment
Share on other sites

woa o fi ceva in reteta Coca Cola vrun acid ceva c reactioneaza la mentos biggrin.gif iti dai seama..

face misto.. dar desigur ala zice 'that was so cool' woa e un geyzer deja biggrin.gif]

totusi o sa fac cu prietenii asa ceva si o sa tac o sa le fac faza direct in bot smile.gif)

vai daca ne zici ce acid e in cola ai un 10 la chimie happy.gif

Link to comment
Share on other sites

yey dar asta se stie deja

bagati si voi un film cu ceva carne bagata in Cola si scoasa dupa cateva ore sa vedeti cum e ficatul nostru.

Praf ... smile.gif

Am testat eu un cui nici mare ... nici mic ... si l-am lasat intr-o sticla de Cola ... dupa vreo 11/12 zile ... ia cuiu de unde nu-i ... dontknow.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...