Jump to content
silversky

Ce revistă IT citiţi ?

Ce revistă IT citiţi ?  

89 members have voted

  1. 1. Ce revistă IT citiţi ?

    • CD Forum
      0
    • Chip
      16
    • Computer Bild
      2
    • Computer World
      0
    • My Computer
      0
    • PC Magazine
      2
    • PC World
      5
    • XtremPC
      23
    • Altă revistă
      10
    • Nu citesc reviste IT
      31


Recommended Posts

chip

buna revista prost site si prosti admini. nu au mai pus stiri cam de d 2 sapt, au niste admini comunisti care iti cenzureaza si iti sterg orice thread care ar putea fi neplacut pentru revista, au pus adminini niste paranoici dintre care s0ldatu crede ca orice merge prost in lume e vina microsoftului (si nu exagerez), stalker care injura si el win dar si pe s0ldatu, si colac peste pupaza se pare ca cineva a primit un e-mail de la unul dintre redactori in care i se cerea sa nu mai zica nimic rau de s0ldatu, altfel riscand sa ii fie blocat id-ul, si asta dupa ce a aparut o un alt zvon conform caruia acel redactor este chiar acel s0ldatu...

acum spuneti si voi ce credeti despre maniera asta e a administra un site

si legat de revista... un mare minus este ca 80% din programele de pe cd/dvd-urile lor nu sunt actualizate (de ex daca acolo gasesti winamp cauta pe net ca sigur gasesti o versiune mai noua) si fffffffffffffffffffffff multe altele angry4.gif

Link to comment
Share on other sites

level mai citesc din cand in cand...

in rest, aceste reviste de IT sunt extraordinar de slabe... nu mai sunt cum era chip, computer games si cele din perioada 97-2001...

s-au cam schimbat redactorii si asta se vede...

Link to comment
Share on other sites

inainte eram fan infocat level dar de vreo 2 ani m-am convins ca ori s-au prostit, ori erau prosti inca de la inceput... nu merita sa dau atatia bani pe un dvd(sau 2 cduri) cu un joc full vechi de cativa ani buni si de o calitate indoielnica, si 2-3 demouri uriase pe care oricum le pot lua gratis de pe net.inainte erau zeci de demouri pe cd... stiu ca marimea lor a crescut dar puteau sa mai bage si ei inca un cd de exemplu...

iar calitatea fizica a cdurilor este foarte proasta, am probleme cu citirea lor si in unitati dvd-rw performante....

Calitatea articolelor... nu mai zic nimic, prefer sa citesc un articol de pe gamespot decat aberatiile unor redactori care habar n-au sa scrie ...

Link to comment
Share on other sites

XtremPC fan 4ever !

XtremPC is the best !

Nu stiu ce vedeti asa interesant la abureala aceea de LeveL . Am pus si eu mana pe o editie si mi-a creat o impresie foarte proasta .

1) Calitatea hartiei e cu mult sub cea abordata de XtremPC

2) Are cateva pagini amarate cu review-uri facute parca in fuga , iar ceea ce ma intereseaza , software-ul , e aproape inexistent !

3) Desi e o revista de jocuri , mi se pare ca pana si in acest domeniu membrii redactiei XtremPC ii depasesc cu mult pe cei de la LeveL . Ca sa nu mai spun ca domnul Cosmin Aionita este mult mai bazat decat pustanii aia de la LeveL

4) Au sediul in Brasov ...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...