Jump to content
silversky

Materia preferată

Care a fost/este materia preferată de la şcoală ?  

602 members have voted

  1. 1. Care a fost/este materia preferată de la şcoală ?

    • Matematica
      68
    • Limba şi literatura română
      35
    • Limbile străine
      123
    • Fizica
      21
    • Chimia
      24
    • Biologia
      20
    • Informatica
      100
    • Istoria
      43
    • Geografia
      65
    • Altă materie
      108


Recommended Posts

Guest lyloopi

pei in generala intotdeauna ashteptam q nerabdare orele de desen..... biggrin.gif ...dar mai imi placea fizik(asta pt k o faceam q diriga) shi matematica uneori

Link to comment
Share on other sites

Religie!!! Venea un prof care ne povestea ca o sa vina apocalipsa, si chestia ca pe toate codurile de bare e scris 666 (T3h number of t3h beast)( asta chiar asha e), ca lumea o sa fie controlata de internet, intamplari funny:)

Care e din craiova, poate il stitzi :) LUCIAn in cheama :D

Link to comment
Share on other sites

Matematica , deoarece profesoara ne explica foarte bine , intelegi tot , si nu favorizeaza pe nimeni . Alte optiuni ar mai fi :

1) Limbile straine . Engleza pica deoarece profesoara ne egaleaza . Adica cineva care nu poate citi cursiv o propozitie are noua .

La germana profesorul e super . Ca sa va dau un exemplu , doi colegi jucau X si O . Profesorul i-a vazut , colegul a inchis caietul , profesorul i l-a luat si , vazand ca juca , l-a provocat la o partida in loc sa ii tranteasca un 3 , insa nu prea ma pricep eu la germana

2) Istoria . Nu am ales-o deoarece profesorul ii favorizeaza pe doi elevi si cateodata devine chiar enervant

3) Limba si literatura romana . Un obiect interesant , insa profesoara nu stie sa explice , nu se tine de cuvant , etc ...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...