Jump to content
silversky

Materia preferată

Care a fost/este materia preferată de la şcoală ?  

602 members have voted

  1. 1. Care a fost/este materia preferată de la şcoală ?

    • Matematica
      68
    • Limba şi literatura română
      35
    • Limbile străine
      123
    • Fizica
      21
    • Chimia
      24
    • Biologia
      20
    • Informatica
      100
    • Istoria
      43
    • Geografia
      65
    • Altă materie
      108


Recommended Posts

Guest byankutzza

biologia, klar(anatomia mai exact_in viitor vreau medicina:D), apoi matematica, engleza si chimia....mi-ar pl si informatica dak ar sti si profa cat de cat sa ne explice..da' e mai praf decat noi

Link to comment
Share on other sites

Istorie :banana: I luv it ... imi place istoria la nebunie deoarece te invata multe lucruri despre trecut ceea ce pe mine ma fascineaza enorm.Primul si al doilea razboi mondial au fost cele mai cool lectii.Btw imi place si engleza si info dar the most, Isoria. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest the dark angel

Limbi straine(Engleza)

Si mie imi place engleza.Sunt studenta la engleza germana, anul 2 si pot spune ca imi place si matematica...pt k se leaga armonios cu limbile straine si azi nu e suficient sa stii numai informatica si engleza, trebuie sa mai stii si ceva ce tine de partea reala a cunostintelor generale. :bananadance2: B)

Limbi straine ( engleza)

sunt f bun dar uneori chiar nu stau sa ma gandesc..oricum..i'm good

pe locul 2; romana ..clar....i love books :)

locul 3 : mate :)

:clap: Atunci chiar stii ce vrei in viata...bravo tie...si romana chiar de nu o stiu strainii, ei vor s-o invete.Exemple sunt cu duiumul.Si matematica a fost alaturi de engleza cele 2 obiecte preferate ale mele in liceu. Si mergeam in fiecare an la olimpiadele de engleza si romana dar si limbi latine, gen concursuri limbi romanice.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...