Jump to content
silversky

Vârsta la care doriţi să vă căsătoriţi

La ce vârstă aţi dori să vă căsătoriţi ?  

335 members have voted

  1. 1. La ce vârstă aţi dori să vă căsătoriţi ?

    • la 18-20 de ani
      9
    • la 20-25 de ani
      83
    • la 25-30 de ani
      163
    • la 30-35 de ani
      48
    • la 35-40 de ani
      3
    • la 40-50 de ani
      2
    • la 50-60 de ani
      0
    • după 60 de ani
      7
    • nu vreau să mă căsătoresc vreodată
      21


Recommended Posts

eusa_doh.gif dupa facultate...pe la 23..

andy- pe tine numai bogatia te intereseaza? dupa mine copii sunt cel mai important lucru in viata unui om...el este un dar de la Dumnezeu... el iti aduce fericirea... daca este rau inseamna ca asa l-ai crescut...nici unul nu se naste bun,rau/prost ,desptept... cat despre saracie...na..sa zicem si ala e un lucru... dar inveti iti gasesti o sotie care o munca din care se castiga...la fel si tu.. (si sa fie frumoasa nevasta,desigur :-") iar tu ce o sa faci andy? o sa stai cu parintii pana cand ei vor murii si ddupa vei muri si tu>? eusa_doh.gif

Link to comment
Share on other sites

Ady...In primu rand nu o sa stau cu parintii pana imbatranesc...si prefer sa fiu singur decat sa pierd timpu aiurea in tramvai cu una care se gandeste numa la facut manichiura ,pedichiura si alea alea...cat despre copii....un gift de la God ...yes ...true....acum fiecare cu "preferintele"lui...cat despre bani?yep...ma fac mai fericit decat una...

Link to comment
Share on other sites

Am facut asta la eusa_doh.gif 24 dar am votat 30-35 este varsta cea mai buna icon_thumright.gif pentru a lua viata si greul in piept.

Eu daca as mai avea odata anii aia "24" va spun foarte sincer ca nu m-as mai insura pana dupa 35 catre 40 pe acolo undeva.

Link to comment
Share on other sites

-Andy' date='Jul 29 2006, 04:47 PM'] Ady...In primu rand nu o sa stau cu parintii pana imbatranesc...si prefer sa fiu singur decat sa pierd timpu aiurea in tramvai cu una care se gandeste numa la facut manichiura ,pedichiura si alea alea...cat despre copii....un gift de la God ...yes ...true....acum fiecare cu "preferintele"lui...cat despre bani?yep...ma fac mai fericit decat una...

Iar pentru tine un sfat prietenesc : banii nu te vor face fericit niciodata , banii vor intretine fericirea si oricat de multi bani ai avea daca nu ai cu cine sa-ti imparti aceasta bucurie si satisfactie ii ai degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Guest ghicicin'teia

18-20..nu toate ca n ar fi exclus nici un 21-22...nu vreau sa am 45 ani si copilul sa l dau abia la scoala..nu credeti?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...