Jump to content
alex-t

Soft ptr. alungat tzantzarii !

Recommended Posts

Guest LufTbiLd*SS

Pe scurt: Am gasit un soft care alunga tzantzarii.

articol: http://www.libertatea.ro/index.php?section...tire&sid=157873

download program: http://rapidshare.de/files/26163629/Mosqui...lammer.rar.html

Comentarii biggrin.gif

Tare articolul. A reusit baiatul sa faca ceva cu informatica tongue.gif ... sa vedem daca o sa mearga programelul ...

EDIT: parca se numea Mosquito Blaster nu Slammer laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Calu.Bestial

Parca avea nwradu ceva despre asta in blogoul lui. Nu am incercat programul facut de el dar altele de acelas gen nu prea au dat roade la mine. E mai mult efectul placeebo smile.gif

Link to comment
Share on other sites

e vechi softul cel putin eu stiu de el de prin 2005 oricum nu prea vad sa foloseasca in casa ca tre sa fii un taran care sta cu ferestrele deschise 24/7 pt a intra destui tantari

Link to comment
Share on other sites

Guest unikul_kiss

da is vechi softurile alea si le-am incercat eu......tantarii n-au treaba le plac boxele 24.gif

Link to comment
Share on other sites

e veche ideea, dar culmea asta e primul program de genul care chiar da rezultate, cel putin in cazul meu.....in schimb trebuie date destul de tare boxele ca sa isi faca treaba (a fost testat cu un Cretive 2.1 T3000) si atunci deja devine enervant sunetul ala "imperceptibil" smile.gif. Vorba unuia de acolo de pe site: "Mai simplu plasa la geam" smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest unikul_kiss

pai dak dau boxele tare se aude nasol tare tiuitul ala...mai bine cu pastile de tantari si spray raid blink.gif

Link to comment
Share on other sites

merge pa' draq, l-am pus acum vreo 2 saptamani, m-au facut praf tzantzarii...si n-am bagat pastila d-aia pt ca aveam programul, eram muci pe picioare:|

rofl1.gif

...o sa incerc si eu programelu asta . curios cum e smile.gif

Link to comment
Share on other sites

pai dak dau boxele tare se aude nasol tare tiuitul ala...mai bine cu pastile de tantari si spray raid blink.gif

eu nu aud nici un tziuit, chiar si cand am boxele la maxim(sau programul setat cu vol. la max.), sa fie oare din cauza placii de sunet?..este ceva de la onboard nvidia(ac97).

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...