Jump to content
icelov3

Manele Vs House

Ce asculti in mod frecvent ?  

11 members have voted

  1. 1. Ce asculti in mod frecvent ?

    • Manele
      3
    • House
      8


Recommended Posts

Haideti sa vedem catzi manelisti suntem pe acest forum.... am vazut ca mai sunt topicuri asemanatoare dar in nici unul nu este un sondaj intre manele si house

Incep eu : Eu unul sunt manelist si ma mandresc cu asta, nu spun ca nu ascult si o alta muzica, ascult tot felul de muzica de altfel, si populara, insa sa recunoastem la un chef merge mai bine o manea, am vazut oameni care se declarau rokeri sau houseri si sa ii vedetzi ce dansau pe manele la chefuri, smile.gif

BangHead.gif

Concluzia : Se pot schimba gusturile in muzica peste noapte, va spun sigur .. (acesta va fi urmatorul sondaj smile.gif)

PS : sunt tura de noapte si nu am ce face, din aceasta cauza am scris atatea topicuri, sper sa nu mi-o ia in nume de rau operatorii....Peace

Link to comment
Share on other sites

domnule icelov3 acest topic trebuia sa fie la Muzica nu aici , si edin cate vad eu esti un mic spammer ^^

neah.. nu are ce cauta la muzica tongue.gif ... acolo se posteaza doar despre genurile de muzica... de altfel un topic despre manele nu-si are rostul niciunde pe forum. o sa creeze o noua cearta.

Link to comment
Share on other sites

Stii ce este pacat? ca diferentele de opinie nasc certuri - fiecare asculta ce-i place si oricat nu pot suferi manelele, asta nu inseamna ca nu vor fi ascultate in continuare. Ceea ce ma deranjeaza ca unii incearca sa bage pe gat cu vol max preferintele personale - si nu ma refer la chef sau petrecere ocazionala.

Asta va fi mereu motiv de ciondaneala; mai bine evita extremele.

icon_thumright.gif

Link to comment
Share on other sites

atat timp cat nu e postat la muzica si e despre muzica, i mean, house e muzica, tipul poate n-a vazut sau a profitat de faptul ca acolo nu are voie sa scrie si a scris aici, so sa-l inchida un mod glob

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...