Jump to content
icelov3

Ce parere aveti de BAC-ul de anul asta?

Recommended Posts

Incep eu :

Iata parerea Mea :

Eu unul cred ca anul acesta a fost cea mai mare bataie de joc din istoria Bac-ului, adica un profesor univerisitar cu care faci meditatie itzi spune ca ION si Moromete sunt intelectuali iar altul spune ca nu (in cazul asta elevii ce ar trebui sa creada), in al doilea rand au fost multzi copii care au facut la "ION" pe Herdelea iar la "MOROMETII" pe Nicolae Moromete, insa au facut bineinteles greseala sa faca o introducere in care spuneau cateva lucruri despre roman, iar acei "nemernici" (ca altfel nu pot sa le zic ca iau ban) care au corectat lucrarile sau uitat decat peste inceput si daca au vazut ca scrie despre ION si despre Morometii au taiat tot, si astfel si-au batut joc de munca de 4 ani a unui copil de nota >9,

Ar mai fi multe de spus dar.... nu mai merge tastatura smile.gif

Concluzia Finala : Traim in Romania, orice este posibil aici

Precizez ca eu nu am dat bacul anul acesta

Link to comment
Share on other sites

Nuuuuuuuuuuuu

Chiar trebuia creat un astfel de topic ?

Vor fi multe certuri pe tema asta.

Altii vor spune ca a fost corect , altii nu.

Geez.

Rog un moderator ( daca se poate ) sa inchida acest topic pentru a nu se ajunge la "violenta" . :|

Link to comment
Share on other sites

ce ai frate ? despre modalitatea de corectare nu mai este nici unul, si oricum de ce sa fie certuri?, este doar un topic de discutii, cine nu vrea sa isi dea cu parerea, foarte bine, nu scrie nimik si gata.....

PS : mi-a mai fost inchis un topic acum cateva minute asa doar de dragul de a inchide un topic, si nu cred ca si acesta ar trebui inchis...., daca nu itzi place nu scrie nimi si gata

Vreau doar sa flu parerea altor oameni care au dat bac-ul anu asta, eu nu am dat dar am multi prieteni care l-au dat si pot sa spun ca am fost si la corectare pt ca maicamea a corectat la romana (ea a dat note mari , nu ca altii ....)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...