Jump to content
silversky

Member Title

In legatura cu Member Title-ul userilor Linkmania :  

185 members have voted

  1. 1. In legatura cu Member Title-ul userilor Linkmania :

    • As prefera sa existe si alt rang dupa "masterand gaming"
      71
    • Sistemul actual e bun,nu consider ca trebuie facute modificari
      75
    • As prefera alt sistem de clasificare (in cazul acesta,spuneti si propunerea)
      20
    • As prefera sa nu existe vreun sistem de clasificare al membrilor
      20


Recommended Posts

As prefera sa existe si alt rang dupa "masterand gaming"

As prefera sa existe si alt rang dupa "masterand gaming"

As prefera sa existe si alt rang dupa "masterand gaming" :D

Cand a fost facut sondajul, probabil nu exista alt rang, acu da, il am chiar eu la MT, caci am 5k posts+.

Voted my own vote, as prefera sa existe si alt rang dupa "doctor docent in gaming". Sau preferabil sa avem posibilitatea sa ni-l schimbam singuri, dupa 10k posts!

Link to comment
Share on other sites

Asta e un privilegiu doar pt asistenti si moderatori, un fel de "multumesc" pt ajutorul acordat comunitatii. Asa, de ce s-au mai facut aceste "rank-uri" ? In plus, s-ar pune injuraturi la MT.

Cred ca sistemul actual este bun.

Link to comment
Share on other sites

e ok, nu cred ca e nevoie de vreo schimbare, poate cum zice si bunny sa putem sa ne schimbam singuri MT-ul cum e pe alte forumuri... poti sa-ti pui ce vrei tu incepand de la primul post.

Pai zi ms , ca Lex a reusit sa ajunga mod mta :P

Ai deja un titlu care zic eu ca e destul de reusit B)

ps. noah , aprob ,doar pt asistenti mods

Link to comment
Share on other sites

Cand a fost facut sondajul, probabil nu exista alt rang, acu da, il am chiar eu la MT, caci am 5k posts+.

Voted my own vote, as prefera sa existe si alt rang dupa "doctor docent in gaming". Sau preferabil sa avem posibilitatea sa ni-l schimbam singuri, dupa 10k posts!

Tu ti-l poti schimba. Cred ca ar trebui asteptat sa ajunga un user la 10k de posturi si om vedea dupa

Link to comment
Share on other sites

As prefera sa existe si alt rang dupa "masterand gaming``

Sa fie cat mai multe...Dupaia(dupa msterand),cu profesii(Doctor,Avocat,Curcan,Pilot,si poate Vagabond :)))

Tu ti-l poti schimba. Cred ca ar trebui asteptat sa ajunga un user la 10k de posturi si om vedea dupa

Pai IceMan are 15.000 aproximativ

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...