Jump to content
silversky

Daca ai fi condamnat la moarte...

Daca ai fi condamnat la moarte, ce tip de executie ai vrea sa ai?  

534 members have voted

  1. 1. Daca ai fi condamnat la moarte, ce tip de executie ai vrea sa ai?

    • Prin spanzurare
      8
    • Cu ghilotina
      38
    • In scaunul electric
      16
    • Prin impuscare
      182
    • Prin injectie letala
      182
    • Prin ardere pe rug
      12
    • Prin gazare
      23
    • Alta varianta
      75


Recommended Posts

Eu in primul rand nu as prea vrea sa fiu condamnat la moarte

Oricum mie imi place de astia care vreti sa muriti oribil. Chiar asa de mult va urati ? Sa va vada rudele cu corpul intr-un sicriu iar capul pus pe masa ? Sau cu un glont trecut prin cerul gurii ? Omg ohmy.gif

Cum ar arata unul ars pe rug cu un mar in gura ? BangHead.gif

Omg... sick pipal... asta daca pot sa zic pipal !

Mai trebuia pusa optiunea inecat si era tacam complet.

Link to comment
Share on other sites

Sabaku Kyu (Desert Coffin)

Name: Sabaku Kyū, 砂漠柩, literally "Desert Coffin" Viz "The Coffin of Crushing Sand" English TV "Sand Coffin"

Type: No rank, Offensive, Mid- to long range (5+m)

Users: Gaara

This Jutsu uses sand to grab the opponent and cover their entire body. This skill is primarily utilized for rendering an opponent immobile, but can kill the opponent by suffocation or by being followed with the Sabaku Sōsō.

Sabaku Soso (Desert Funeral)

Name: Sabaku Sōsō, 砂漠送葬, literally "Desert Funeral" (a.k.a. "Desert Graveyard"), Viz "Imploding Sand Funeral" English TV "Sand Burial"

Type: No rank, Offensive, Short to mid-range (0-10m)

Users: Gaara

Through the will of the user, the sand already wrapping a target because of Sabaku Kyū will implode and crush whatever is within. When used to kill a person, the death is so quick that there isn't even time to feel pain.

Cam asa ceva as vrea tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Daca as fii condamnat la moarte , m-as impotrivii m-as zbate sa scap nu m-as lasa la mana lor si intr-un final tot cei care m-au condamnat i-mi vor alege moartea ca ma voi lasa greu dus in acea situatie .

ahahahahah samar fratilor BangHead.gif

Link to comment
Share on other sites

daca e sa mor macar sa mor cu stil :D

Sa ma spanzure in acelasi timp sa-mi dea foc toate astea intr-o camera cu gaze unde vreo 10 persoane sa traga in mine si altu sa-mi faca injectia (si sa se fereasca de gloantele care vin spre mine sa nu moara si el :)) )..dupa sa-mi puna corpul pe scaunul electric si dupa normal ghilotina :D...toate astea sa fie transmise live la TV

Link to comment
Share on other sites

hmm.....

verde d paris (doza letala pt om 0.16 grame) fiind saruri de Cu se absorb destul d rpd in corp si deci isi face efectul mai rpd :))

mai ales k verdele d paris mai contine si arsenit de Cu, (AsO2)2, si sarurile de As sunt folosite la otravuri :D

deci inca o metoda buna (pentru unii)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...