Jump to content
silversky

Daca ai fi condamnat la moarte...

Daca ai fi condamnat la moarte, ce tip de executie ai vrea sa ai?  

534 members have voted

  1. 1. Daca ai fi condamnat la moarte, ce tip de executie ai vrea sa ai?

    • Prin spanzurare
      8
    • Cu ghilotina
      38
    • In scaunul electric
      16
    • Prin impuscare
      182
    • Prin injectie letala
      182
    • Prin ardere pe rug
      12
    • Prin gazare
      23
    • Alta varianta
      75


Recommended Posts

Deja is condamnat la moarte. Modul de executie....MUNCA PROST PLATITA. Cel mai nasol mod de a muri...te chinuie o viata intreaga inainte de a te termina....daca eshti norocos mori mai rpd din cauza stresului si a orelor suplimentare neplatite...

Link to comment
Share on other sites

prin impuscare, ca nu doare prea tare, mori mai rpd

app, credeti voi k nu doare injectia letala, simiti cum ti se usuca tot organismu, iti vine sa te dai cu capu de pereti, sangele iti circula ca la Formula 1... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Parley

Eu as cadea cu avionu....nu cred ca e asa dureros si mai ai si parte de senzatii.

PS: injectie letala ...eek ...mie frica de ace :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Vaga_Bond

cu injectie letala...daca puteam votam si pentru gazare...cred ca sunt mai putin dureroase metodele astea..si la injectie letala indiat ar fi sa faca si o anestezie ca sa dormi in timp ce otrava isi face efectu :D

Link to comment
Share on other sites

O moarte cat mai usoara ... ca la restu nu.i sigur daca mori din prima ...poate sa ma impuste undeva unde nu e fatal ... scaun electric nu ... ca am vazut filmu The Green Mile :D si prin spanzurare cica mori cand ati ia "scaunul" da poate nu.i asa si ma chinui oleaca :D

Ciudat sondaj <_<

Link to comment
Share on other sites

Impuscat in cap ... cel mai bine ... ca nu simti nimic ... dintr-o data ti se ia curentu' :) ... totusi multi au votat si injectie letala ... dar exista chinuri si la injectia letala ... ca nu mori pe loc ... am vazut pe un caine facut asa ceva ... o baba de la mine din bloc a avut cainele bolnav si nu mai avea scapare ... si o venit veterinarul si i-a facut 2 injectii cu spirt in inima ... si a murit dupa vreo 20 min ... decu prin ce chinuri a trecut nu vreau sa imi imaginez :crybaby:

Ca tot o dati spre injectie letala, sper ca nu ganditi ca si asta ce l-am citat.... auzi, injectie cu spirt in inima e la el injectie letala. Da' pot sa spun ca probabil cainele ala a plecat fericit pe vesnicele plaiuri ale vanatorii - beat manga cu atata alcool in sange.

Link to comment
Share on other sites

prin impuscare, ca nu doare prea tare, mori mai rpd

app, credeti voi k nu doare injectia letala, simiti cum ti se usuca tot organismu, iti vine sa te dai cu capu de pereti, sangele iti circula ca la Formula 1... :blink:

macar nu arat oribil ca de ex dupa impuscare :rofl1:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...