Jump to content
silversky

Daca ai fi condamnat la moarte...

Daca ai fi condamnat la moarte, ce tip de executie ai vrea sa ai?  

534 members have voted

  1. 1. Daca ai fi condamnat la moarte, ce tip de executie ai vrea sa ai?

    • Prin spanzurare
      8
    • Cu ghilotina
      38
    • In scaunul electric
      16
    • Prin impuscare
      182
    • Prin injectie letala
      182
    • Prin ardere pe rug
      12
    • Prin gazare
      23
    • Alta varianta
      75


Recommended Posts

Guest byankutzza

one shot, two shots, three shots, four shots..all i hear is gun shots, this is why i don't stop:) nu-mi pl prin impuscare...mai fain cu ghilotina..dak ar fi nevoie kiar mi-ar place..

Zicea cineva pe forum k ramai constient dupa ce ti se taie capul cateva secunde:D ar fi interesant sa vad ce simti>:)....f tare sondaju apropo;) mai sunt dinastea sadice??

Link to comment
Share on other sites

Impuscat in cap ... cel mai bine ... ca nu simti nimic ... dintr-o data ti se ia curentu' :) ... totusi multi au votat si injectie letala ... dar exista chinuri si la injectia letala ... ca nu mori pe loc ... am vazut pe un caine facut asa ceva ... o baba de la mine din bloc a avut cainele bolnav si nu mai avea scapare ... si o venit veterinarul si i-a facut 2 injectii cu spirt in inima ... si a murit dupa vreo 20 min ... decu prin ce chinuri a trecut nu vreau sa imi imaginez :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Guest byankutzza

am citit o carte legata de al 2lea razboi mondial..super carte;) sunt detaliate metodele de ucidere in masa utilizate de hitler..cat de eficiente erau si cat te chinuiai pana sa dai coltu ;) kiar interesant:D

Link to comment
Share on other sites

Guest biili

Yo am ales ultima varianta

Deoarece vreau sa mor inghetat

No pain

Visezi frumos cand inghetzi:)

PS:Asta da sondaj:))

Biili

Link to comment
Share on other sites

3 ore de baschet pe soarele asta, in miezul zilei la 45 de grade la soare timp de 3 ore fara pic de apa sau mancare... moarte cauzata de setea provocata datorita efortului. (a, sa nu ti se mai dea apa apoi deloc) :D

PS: ca te lumea se leaga de injectie.... are idee cineva, de ce cand iti face injectie letala.... acea persoana care o face, mai foloseste spirt pentru dezinfectie in locul in care te inteapa?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...