Jump to content
Guest

omg omg omg

Recommended Posts

o fi veche eu atunci am descoperit-o si mi s-a parut extrem de hilara :>

potentially,... sa ma strofoc sa iau un 10 la faculta ca sa-mi dea aia reducere de 100 de mii pe luna ? hai sa fim seriosi :)

Link to comment
Share on other sites

eh, in sesiunea de iarna am luat 2 de 10 iar in cea de vara 3. si nu la sport :>

anyway, n-ai prins ideea. sa te strofoci sa iei 10 sa ai asa o reducere penibila. ce mai e azi 100K lei ? oricum ar fi, pe dial-up nu mai trec. ori raman fara net deloc, ori ceva mai bun sau egal decat am acum (in caz ca de RDS faliment-putin probabil- sau nu ma mai vor client -mai stii ? :)- )

Link to comment
Share on other sites

Notele depind de fiecare... eu am avut in fiecare an media peste 9 fara sa ma intereseze oferta lor :> Daca tot ai avea notele astea de ce sa nu beneficiezi si de reducerea respectiva ca oricum nu ai facut nimic pentru ea, acum ai prins ideea ? :)

Link to comment
Share on other sites

in primul an am avut 9,10 sunt curios cum va fi anul acesta, e crima fata de primul, si ce ma mai plangeam, acum mi-as dori sa fie cum a fost anul trecut :>

revenind la oile noastre, am prins ideea, dar sunt convins ca sunt unii care se pun pe invatat serios doar doar prind si ei aceasta super-oferta :)

puteau sa gaseasca si ei o metoda mai realistica de a atrage clientela, cum ar fi : 120 % reducere pentru cei care stiu sa faca o cascadare de root-ere,in port-uri paralele din aceeasi clasa cu IP-uri necunoscute. LOL.

Link to comment
Share on other sites

powersurge@linkmania.ro"]

revenind la oile noastre, am prins ideea, dar sunt convins ca sunt unii care se pun pe invatat serios doar doar prind si ei aceasta super-oferta :>

eu nu :)

powersurge@linkmania.ro"]

puteau sa gaseasca si ei o metoda mai realistica de a atrage clientela, cum ar fi : 120 % reducere pentru cei care stiu sa faca o cascadare de root-ere,in port-uri paralele din aceeasi clasa cu IP-uri necunoscute. LOL.

Inventezi ceva pentru omenire ? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...