Jump to content
Qui-Gon Jinn

Bun? z?ua...

Recommended Posts

din ciclul hauailau mustatza mea tin sa va prezint noua mea creatie tongue.gif

http://img213.imageshack.us/my.php?image=ciobulet0ds.jpg

Bun? z?ua...io m? intitulesc hîmp?ratul Ciob, hauto d?s?mnat hîmp?rat al ?iganilor, dhuce d? manglelia ?i baron d? ciordelia, io surf?i p? n?t ?i d?dui d? agest s?it plîn d? lucr?ri minunate...ham ajuns s? vh? cunosc p? c??va d?ntre voi ?i am dhecis hîmpreun? cu consilieru meu s? v? hîmp?rt???sc secretul meu la a face haur...valut?, bani ?i salb?.

Ha?a, totul trebuie sa începe din hinim?, s? t? rogi la Dumn?z?u s? i?i chad? dîn cer a?a *That?le noastre care ne e?ti hîn cere, d? doamne s?n?tat? la to?i hagen?âi mhei trâmi?i la cer?it ?i l? toati prostîtuhatele mhele.

Dhuphaia threbuie s? ?tâi mangleal?, s? frai?r??ti frai?rii c? ei este pâina ta!!!

Huite haici un hexemplu, s? zâcem c? m?rg p? strad? ?î vine hunu ?mecher spr?h tine, e hîncepator nu hîl b?ga în sam? s? vede din hochi c? âi hare holbati, vrea s? t? ?machereasc? ?î thu ho s? faci ha?a, te huiti la el cu ochi bh?tu?i d? soare ?î cu vocea plân? d? bass âi zici s? s? duc? dracu pân? nu sco?i pistholu. a?a câ?tâgi r?sp?ct ?i dupaia toate o s? vîn? d? la s?ne.

Hacum e?ti ba?tan, ai d?ja o cas? mi?to, de ce nu poate chiar dou? patru c??i cu cuhrte ?î pîscin?, hacum hîncepe jocu, tre s? fii d??t?pt acilea, s? ?t?î s? joci barbut ?â s? trâmâ?i chopii v?cinilor la cer?ât, ai influent?, e?ti ?meche?r acuma, ce mai vrei...

Sper c? ?iam fost d? ajutor, t? a?tept la o nunt? ba?tane wink.gif

Orice asem?nare cu persoane reale nu este pur coincidental?...

http://img164.imageshack.us/my.php?image=ciobulet9qf.jpg

prin acest post imi anunt retragerea pe o perioada scurta de pe link smile.gif numai bine.

Link to comment
Share on other sites

prin acest post imi anunt retragerea pe o perioada scurta de pe link smile.gif numai bine.

ai mai facut asta de vreo 2 ori

n-o sa-ti ducem dorul, desi majoritatea CICA n-ar fi de acord cu mine, dar sunt falsi, reality pwnz ye

anyways, nu mi se pare amuzant threadul, chiar ma scarbesc tziganii

heil hitler

Link to comment
Share on other sites

ai mai facut asta de vreo 2 ori

n-o sa-ti ducem dorul, desi majoritatea CICA n-ar fi de acord cu mine, dar sunt falsi, reality pwnz ye

anyways, nu mi se pare amuzant threadul, chiar ma scarbesc tziganii

heil hitler

24.gif nice one qui

@ thade ce diabolic esti tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ai mai facut asta de vreo 2 ori

n-o sa-ti ducem dorul, desi majoritatea CICA n-ar fi de acord cu mine, dar sunt falsi, reality pwnz ye

anyways, nu mi se pare amuzant threadul, chiar ma scarbesc tziganii

heil hitler

Subscriu are perfecta dreptate . Gazaiar cineva pe toti!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...