Jump to content
silversky

Postul ocupat in echipa de fotbal

Ce post ocupati in formatia de fotbal a clasei/scolii/grupului vostru?  

205 members have voted

  1. 1. Ce post ocupati in formatia de fotbal a clasei/scolii/grupului vostru?

    • Portar
      37
    • Fundas
      47
    • Mijlocas
      39
    • Atacant
      36
    • Libero
      5
    • Nu am un post fix in echipa
      13
    • Nu joc fotbal
      28


Recommended Posts

misto sondaj propus obidan

Poi eu sunt portar de meserie, mai rar ies si interen knd joc in baza tongue.gif

notice: WoW ce putini au votat "atacant"! Mai baietzi voi vindetzi gogoshi aici, va datzi mari coordonatori de joc sau stopperi si de fapt statzi la pomana in fatza portzii adverse tongue.gif

i'm kiddin' 'f corse wink.gif

Link to comment
Share on other sites

portar, ma bagau aia din clasa in poarta ca eram mai mare si riscul era si el mare sa ma atinga mingea :|

mereu ziceau : dati tare sa-l doara pa' rocker sad.gif

dup-aia veneau in clasa si le dadeam eu tare 24.gif

Link to comment
Share on other sites

O Doamne ce de portari 24.gif , joc fundas , am in cap numa cuvinte spuse de antrenor- " pune mingea jos si joaca la margine biggrin.gif ", asta imi spunea numai cand eram singur si nu ma ataca nimeni , daca eram in timpu` meciului si nu faceam asa pff a doua zi la antrenament bagam cate o 100 de flotari, chiar mai multe biggrin.gifsef.gif:|

Acuma ne`am facut si noi mai mari si decat injuraturi furam rofl1.gifrofl1.gif , pfuoi e show la mine`n echipa 24.gif

LE : Thade;;) - mereu ziceau : dati tare sa-l doara pa' rocker

24.gif24.gif ce tare a fost asta

Link to comment
Share on other sites

sry pt off

astia din buc ...ne intalnim si noi la o miuta pe sintetic undeva!?...

care pe unde jucati(la ce echipe ati jucat/jucati)....eu am jucat 3 ani la Luceafaru si jumate de an la Sportu Studentesc

Link to comment
Share on other sites

Fundas [ Fundas dreapta ] ... cat faceam fotbal ... mai eram si pe post de mijlocas dreapta. Centrarile erau boala mea biggrin.gif ... si mai shutam si ca un maniac. De cand mi-am facut praf genunchiul nu am jucat fotbal ... de nici un fel. Ultimul meu meci l-am jucat pe Vointa [ Un teren din Oradea ] si acolo dupa ce am reusit si eu un gol de senzatie wink.gif [ si ultimul ] am fost faultat de catre un atacant ... si cazuse pe mine ... iar eu cum cazusem ... ajunsesem cu genunchiul sub mine ... si era zgura pe jos ... nu iarba [ Erau bucati de zgura pe teren ... si iarba asa umpic ] ... si cu ajutorul fortzei de frecare ... genunchiul meu era plin de zgura si os deplasat ... [ Atacant obez ... la 90 de kg ... si eu cu a mele 57/60 pe atunci ... ].

@Thade ... macar le dadeai si tu lor intr-un fel sau altul biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...