Jump to content
Unknown Soldier

House!

Recommended Posts

Melodii house pe care le ascult non stop :

1 - Bambi - Plangeam cand ii vedeam impreuna

2 - Spicy - Mi-e frica

3 - Rob Zombie - Dragula

4 - Stefan Banica Jr - Veta

5 - Laguna - Alerg

6 - Village People - YMCA

7 - Etno - Vino bade

8 - La Famillia - Zi de zi ca sa fi beton (armat)

9 - Varza - Varza

10 - Demmo - Darla Dirladada

Draga soldier , astea sunt hiturile anului 2005 si ti le recomand cu cea mai mare caldura ; trebuie sa le asculti neaparat , am auzit ca si in Insula Pastelui bastinasii au aceste melodii pe cd so asculta-le si nu vrei regreta....astea sunt gen house remixat de Dj Vasile si oamenii le asculta cand voi sa-si rupa nevestele in bataie cand Romania pierde .....Bafta la ascultat

Link to comment
Share on other sites

Hai ca am mai gasit cateva :

11 - Vengaboys - Boom , boom , boom , boom (dupa care face poc si capu tau :P )

12 - Liviu Guta & Axinte - Pui de urs (bine ca nu-i de crocodil ca atunci era nasol)

13 - Etno Party - Cine a pus carciuma in drum (beiiii :beer: :beer: beiiii eu nu is beat ci is bait beiii :beer: )

14 - E-Type ft Nana - Africa (aia cu Mobutu si cu canibalii naspa soldier ai grija :P )

15 - Bug Mafia - Flocea din Socului (cam scurta melodia dar merita ascultata are cam 18 sec :P )

Ehhh si cam atat..daca mai descopar ceva nou in materie de house te anunt soldier :right:

Link to comment
Share on other sites

luciferus666.... n-am cuvinte. Pe langa ca esti urat, fac pariu ca tu ai votat "maneaua" in chestionaru ala Rock vs. Manele vs. Altele. Nu veni(ti) iara cu: "gusturile nu se discuta", pentru ca se... se discuta.

Dumnezeule Mare :dooh:

n-am cuvinte... nu stiu... nu gasesc... nu pot! :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Shady te-a bagat cineva in seama? taci draq in pana mea ca dupa forumul asta tu cu aolex sunteti cei mai antipatici si nesuferiti .... un singur mesaj iti transmit j3t :asshole: ... tu presupui tot timpul , tu stii tot ...stii pe draq sa te pieptene .... sunt super fan house , hate manele .... nu am votat nimic in nici un chestionar ... si apropo , eu macar am tupeul sa pun poza mea pe forum nu sa ma ascund in spatele un raper ....sa nu mai spun cine e urat ca pe urma te superi si nu vreau sa plangi... :thefinger:

Link to comment
Share on other sites

Shady te-a bagat cineva in seama? taci draq in pana mea ca dupa forumul asta tu cu aolex sunteti cei mai antipatici si nesuferiti .... un singur mesaj iti transmit j3t :asshole: ... tu presupui tot timpul , tu stii tot ...stii pe draq sa te pieptene .... sunt super fan house , hate manele .... nu am votat nimic in nici un chestionar ... si apropo , eu macar am tupeul sa pun poza mea pe forum nu sa ma ascund in spatele un raper ....sa nu mai spun cine e urat ca pe urma te superi si nu vreau sa plangi... :thefinger:

mata inca mai foloseste ie mah boule` ?

vezi pe cine faci antipatic ca s-ar putea sa te sune careva sa te

faca bou ... da ba ba , tu ba , esti bou ba ! ai inteles ? baga 3

flotari ! :thefinger:

Link to comment
Share on other sites

Inca o data ti-ai aratat adevarata fata aolex :naughty::naughty: ..... poti avea tu cunostinte si nu mai stiu eu ce , dar ai un caracter infect de 2 lei si pe deasupra mai esti si hillbilly :thefinger:

caracter infect ? n-as zice ... :thefinger:

Link to comment
Share on other sites

draga gaylord focker... ăăăă... luciferus666... oricum, ideea ii esti un urat cu gust prost in muzica, un precipitat si un prefacut si un urat.

dar, iti fac o favoare si NU voi continua discutia sa nu ma trezesc cu ceva in fund la noapte :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

"ideea ii esti un urat cu gust prost in muzica, un precipitat si un prefacut si un urat.".....chiar trebuia sa zici de 2 ori?... :P :P ...lasati-o mai moale ca asa ajungem ca sa se inchida toate topicurile....ca mai nou de la orice se ajunge la cearta.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

Vaaai vaii....unde s-a ajuns......? nu uita ...tu ai facut topicul...care nu prea mi-i se pare ca are sens....parerea mea....DAR...asta e...00000001.gif

Link to comment
Share on other sites

Vai ce stil nevinovat adopti acum....alta data nu mai jigni oamenii ... de unde stii man ce stil de muzica imi place?...da frate nu arat eu a Brad Pitt dar ma descurc...nu pot sa stau de-o parte cand cineva se baga asa aiurea ... GATA eu unul am pus punct

Link to comment
Share on other sites

luciferus666 ai avertisment ....

daca mai vad un offtopic dupa reply-ul meu ... thread closed iar cei care fac offtopic incaseaza si ei avertisment ...

daca ai ceva personal cu unknoun soldier itzi rezolvi probleme in private , messenger nu aici prin postarea de mesaje absolut .... :blink:

Link to comment
Share on other sites

16_shapeshifters_-_back_to_basics_antoine_clamaran_remix-cla.mp3

202 - Astudio Feat Polina - Sos (Skylark Remix).mp3

Juliet - Avalon (Jacques Lu Cont Remix).mp3

Mylo vs. Tweet - Oops Wolves Of Miami (Jeff Char Bo.mp3

307_terranova_-_the_real_thing_(westbam_mix)-mod.mp3

ATFC_Fall Down (Mark Knight & Martijn Ten Velden rmx).mp3

Bah Samba feat Alice Rusell - Portuguese love (Seamus Haji remix).mp3

Basement Jaxx - Oh My Gosh (Knee Deep Club Mix).mp3

David Guetta feat. Jd Davis - The World is Mine (Clamaran Dub)

Deepest Blue - Give it away (Camel Riders Mirage remix).mp3

DJ Rob Terry feat. Morris - Sweet Harmony www.flor.cc.mp3

Live Element - D b m d (stereo style dub).mp3

MARASCIA feat NOFERINI&DJ GUY-SUNNY Tribal MIX.mp3

Noferini & Dj Guy feat. Hilary - Pra Sonhar (Marascia Remix) www.flor.cc.mp3

Oxygen feat Ariel Cybana - Inside me (Barry Gilbey Mix).mp3

Solitaire - You Got The Love Extended Club Mix - Mtc.mp3

Vinny Troia - Expression (Abe Duque rmx).mp3

Erykah Badu and Ewan Kaye - On and on (Ewan Kayes chunkyaffe mix).mp3

Astrid Suryanto & Dave Micalizzi - More & More (Chus & Ceballos mix).mp3

Prisoners Of The Sound - Close 2 The Sky (Pots Club Mix) www.flor.cc.mp3

Frank'O'Moiraghi - The Sound (Radio Mix) www.flor.cc.mp3

Deep Dish - Samba (Roger Sanchez Darkstar Mix).Mp3

Oscar G & Ralph Falcon - Dark Beat (Murk Monster Mix).mp3

Dr Kucho & Gregor Salto - Cant Stop Playing (Amsterdam Funk Mix).mp3

Freemasons - Love On My Mind(Original Vocal Mix).mp3

John Creamer & Stephanie K feat Jodi Lee - Tell Me (Vinil Main Mix).MP3

01_rockefeller_-_do_it_2_nite_(olav_basoski_remix)-hb.mp3

Eh cam atat pentru moment.Poate prindeti curaj.Ce am pus eu aici e mai mult funky house, latino house, disco house si cateva progressive.Problema e ca in ultimul timp spre asta "migreaza" house-ul original ( progressive,tribal,etc), spre funky,disco & latino house.

D-aia am si facut postul asta, ca poate ma ajuta cineva sa mai gasesc si eu niste progressive.

@epurasb: In sectiunea asta a forumui toate thread-urile au sens.Nu ma intereseaza parerea ta.Eu vreau nume de melodii.Tu nu-mi dai decat dureri de cap.Nu-mi da replica ca ne arde alex pe amandoi.Mai bine pune mana si asculta melodiile astea de sus.

O sa mai bag niste progressive mai incolo. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

luciferus666 ai avertisment ....

daca mai vad un offtopic dupa reply-ul meu ... thread closed iar cei care fac offtopic incaseaza si ei avertisment ...

Ballroom-Passenger remixes

Danny Tenaglia-music is the answer

Deep dish-Future of the future

Disco montego-w got love

One T.-Music is the one

Tom novy feat Virginia-I rock

Kmc feat Dhany-I feel so fine

Zicea de avertisment daca scrie careva off topic ...deci....si...acuma eu am fost de vina...am inteles gresit ceea ce vrei tu sa zici.....am crezut ca faci si tu ca unu` de mai inainte...ca lui ii place melodia aia si aia.....incearca sa te exprimi mai clar...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...