Jump to content
Guest

Este link mania gratis da sau nu ???

Recommended Posts

Este adevarat ca traficul pe linkmania nu este contorizat pt. abonatii cablelink ???? Unii spun da ... care sunt cam putini :> , iar altii spun ca se contorizeaza ... eu ce sa mai inteleg ??

Este adevarat ca exista hub-uri de dc++ unde nu se contorizeaza traficul pentru cable link ... ???? ceva verificat ?

De ce cand calculatorul este inchis , totusi exista trafic pe cablelink ???

Daca modemul de cablu este instalat pe 30 noiembrie iar factura de la cable.. vine pe 1 decembrie ... asta ar insemna ca trebuie sa consum tot traficul inclus intr-o zi ..??

cine poate raspunde la atatea intrebari ???

astept un raspuns pe forum sau la

rlaur@rdslink.ro

salut

Link to comment
Share on other sites

- traficul nu este contorizat

- exista dar trebuie sa fie la tine in oras si sa iei doar de la altii care au cablelink.

- e foarte mare traficul ala < 1 KB :>

- inseamna ca ai trafic pentru o zi, adica imparti cat ai pe o luna la numarul de zile si afli cat ai in ziua respectiva. Sper ca nu ai depasit :)

- teoretic cablelink@rdslink.ro, practic nimeni dar poti incerca la sediul rds din localitatea ta.

Link to comment
Share on other sites

Referitor la factura: din cate stiu eu se plateste in avans. Deci la 1 decembrie platesti in avans pentru traficul din luna decembrie. Eventualele depasiri ale traficului inclus in abonamentul pe decembrie, le platesti pe factura din ianuarie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...