Jump to content
Guest buxi

hack

Recommended Posts

asi vrea si eu sa imi spuneti daca este un program care sa poata sa arate

parola care o are la PC lui

care este

intrati si vb si la -Edited-

ms dontknow.gif

Edited by silversky
Link to comment
Share on other sites

Nu exista program care sa arate ce parola are la calculator. Exista un program "key logger" (cred ca asa era) cu care te conectezi la un calc. si tot ce tasteaza respectivu iti apare si tie. Insa nu stiu de cand pana cand...

Oricum, daca vrei sa faci rost de parola, iti spun un secret...shhh...scoate-i naiba bateria si nu o sa mai fie nici o parola...

Btw: sper sa te prinda ala dry.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

ce topic tembel.

ca stii folosi un program nu inseamna ca esti hacker. ca sa fii hacker trebuie sa ai o anumita pregatire psihica si in plus tre sa fii si cam de vreo 500 de ori mai inteligent ca tine(buxi). stii intra in command prompt macar?

Link to comment
Share on other sites

si in plus tre sa fii si cam de vreo 500 de ori mai inteligent ca tine(buxi).

Poi si daca are Iq = 0 . 500 * 0 =0 blink.gif

Glumeam bai, n-am nimic cu tine, dar tot vreau sa te prinda ala caruia vrei sa-i spargi parola, sau sa ti-o sparga si el tie.

Daca nu ma insel, el vrea sa afle parola din calculator, si o vrea pe cea de pe sistem, nu de pe windows. Sincer nu prea sunt programe, si cele care sunt sunt complicate.

Link to comment
Share on other sites

Poi si daca are Iq = 0 . 500 * 0 =0 blink.gif

Glumeam bai, n-am nimic cu tine, dar tot vreau sa te prinda ala caruia vrei sa-i spargi parola, sau sa ti-o sparga si el tie.

Daca nu ma insel, el vrea sa afle parola din calculator, si o vrea pe cea de pe sistem, nu de pe windows. Sincer nu prea sunt programe, si cele care sunt sunt complicate.

24.gif =0

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...