Jump to content
SeBi

Arme pentru autoaparare!

V-ati cumpara o arma cu aer comprimat pentru autoaparare?  

249 members have voted

  1. 1. V-ati cumpara o arma cu aer comprimat pentru autoaparare?

    • Da, pentru ca sunt multi delincventi in tara asta!
      90
    • Nu, nu vreau sa ranesc pe nimeni...mai bine ma ranesc !
      10
    • Nu stiu...nu m-am gandit !
      59
    • Ce sa fac cu o arma cu aer?Prefer armele de foc !
      56
    • Am deja o arma cu aer comprimat!
      13
    • Ce e o arma cu aer comprimat?
      8


Recommended Posts

NU, nu vreau sa fiu tinta vrunuia care e jmecher ca el are pistol

de ex:

oo daaa....am si avut pistol cu aer comprimat :D in studentie, ieseam pe balcon cu amicii si trageam pe unde apucam cu el :error: desigur nu luam la tinta persoane :P

nu am avut nevoie de nik pana acum si sper sa nu am! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

este o arma...in care "glontul" nu este aruncat afara prin explozia prafului de pusca...sa zicem...ci prin presiunea aerului aflat in tubul cu CO2...in mare.....practic are forta mult mai mica.

Link to comment
Share on other sites

Io am 5 ani de karate in spate :D, o data au venit vreo 2 cica da tot ce ai in buzunare(era noapte).I-am dat un sut fix in fatza la unu dintre ei :violent: (cred ca i-am spart nasu'), si dupa-aia am fugit juma de kilometru' B)

Link to comment
Share on other sites

Guest InSiDe

Nu mam gandit niciodata la asa ceva si sper sa nu am nevoie vreodata de arme oricum un pistol cu gloante adevarate as vrea sa am =))

Link to comment
Share on other sites

ati auzit de pistoale cu nush ce fel de gloante care te ard? :D

am auzit zilele astea de la cineva si nush cum sunt alea ;;) adik ma refer ce fel de gloante au :D daca stie cineva mai mult despre ele il rog si eu sa vina si cu niste poze :"> ceva

Link to comment
Share on other sites

Varianta 3.

chiar nu mi'a dat prin cap asa ceva deoarece nu mi s'a intamplat nimic rau pana acuma si nu mi'as putea asuma responsabilitatea de a purta o arma cu aer comprimat sau arma cu foc , deoarece stau cam prost cu nervii si cand ma enervez ii impusc pe toti 8-|

mai bine asa cum sunt acuma ( pumn powa )

Link to comment
Share on other sites

Am si eu un pistol cu gaz.Rahat dinala cu bile de plastic mai mult pentru tras in doze de cola:)) dar nu stiu de unde pot cumpara tuburi cu gaz pentru el.Daca stie cineva dati un reply sau un mail pe adresa mea cu detalii despre magazine din brasov de unde pot cumpara asa ceva.10X

Link to comment
Share on other sites

Am zis si eu asa ca majoritatea de aici joaca cs si eu nu bat campi cu nimic. Nu va vad pe niciuni de pe forumu asta cu arme in mana cutite sau alte chesti parerea mea e ca nu ati taiat niciodata pe cineva sau nu ati dat cu sprai-ul si habar nu aveti cum este. Mai intai incearca pe pielea ta chestile alea si daca nu stiai cu sprai-ul orbesti foarte simplu pe cineva si dupaia te da in judecata si ii platesti operatia de 100 de milioana numai la un ochi + daune morale. Asa ca parerea mea inchideti topicul acesta ca ajungem la alte alea.

@Sebi sa imi spui si mie daca ai fost vreodata inconjurat de vreo 15 rockari si trageau fiecare de tine in stanga si in dreapta sa te arda asta ar fi 1 caz, si al 2-lea caz daca esti fata in fata cu 10 tigani si tu singur cu 2 prieteni dintre care 1 fuge si unu mort de beat e pocnit de un tigan si cade lat la pamant si lesina intre timp ce ii curge sange pe nas si tremura. Asa ca nu ma lua pe mine cu tampeni destea ca aberez ca am trecut prin mult mai multe ca tine

Mai iesi la aer ;)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...