Jump to content
Und3rC0v3r

Cei care dati capacitatea anul acesta

Recommended Posts

Eu dupa capacitate, am intrat la Traian Vuia Oradea, profil servicii, specialitate : Contabilitate-Finante ! Sincer, regret profilu (in toti cei 4 ani numa media 5 am avut la mate si contabilitate), dar nu regret DELOC CLASA. Am avut o clasa suuuuppppeeerrrr !!!

Anyway, alege ce ti se potriveste mai bine, ce "vrei sa fii in viata" tongue.gif

Fa ce iti place tie, nu te lasa influentati de altii : prieteni, amici, parinti, rude, ca dupa aia sa iti para rau.

La ce te pricepi tu mai bine ? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

yo vreau sa ma duc in colegiul national matei basarab din bucuresti.. Vreau sa ma duc acolo pt k este specializat pe profilul pe care il vreau yo, e aproape de casa, majoritatea colegilor din gimnaziu vor acolo. Acum sa vad ce o sa fac luni, miercuri si joi. Am auzit k e printre cele mai bune licee din bucuresti la profilul mate-info(printre primele 10) si are si o medie accesibila(anul trecut s'a intrat cu 8.70).

Link to comment
Share on other sites

Colegiul National Economic Andrei Barseanu din Brasov...nu regret de loc profilul...poate un pic clasa! Mate slabut...insa am facut stiinte economice....destul de utile in ziua de azi. La facultate sunt la Inginerie economica Industriala....deci 40% am mers in continuare pe profil...nu recomand sub nici o forma...ca dupa liceu sa intrati la ASE!

Link to comment
Share on other sites

Bafta la toti care dau acuma capacitatea ca stiu cum e senzatia ca acu 2 ani am dat-o si io biggrin.gif

Eu sunt in Victor Babes din Bucuresti (probabil ca nici nu ati auzit de el :|) , e un liceu destul de bun, eu unul sunt multumit de el deoarece se tin profesorii si directoarele de tine sa inveti ... multa lume zice ca aici sa invata mai bine ca in Caragiale si alte licee considerate bune ... dar who knows? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

bafta celor care dau capacitatea maine!

Multumesc...

Celor care dati maine (saptamana viitoare) capacitatea MULTA BAFTA.

Si legat de topic eu vreau sa intru la Liceul Teoretic "Aurel Lazar" din Oradea la profilul mate-info(intensiv sau nu) wink.gif In orice caz vreau profilu Mate-Info icon_thumright.gif

Link to comment
Share on other sites

Multumesc...

Celor care dati maine (saptamana viitoare) capacitatea MULTA BAFTA.

Si legat de topic eu vreau sa intru la Liceul Teoretic "Aurel Lazar" din Oradea la profilul mate-info(intensiv sau nu) wink.gif In orice caz vreau profilu Mate-Info icon_thumright.gif

Pfoai, esti oradean ? smile.gif)

Si vrei la LAZAR ?

Moamaaaa, faci ce vrei. Nu vreau sa te influentez sau ceva ... dar stii care`i porecla liceului Lazar ? LAGAR ! Acolo intri la ora 8 si iesi la 2. Mai repede NU. Sunt multe alte licee cu profil mate-info puternic. :| Gojdu, Blaga, Vuia, Viteazu etc ...

Link to comment
Share on other sites

Pfoai, esti oradean ? smile.gif)

Si vrei la LAZAR ?

Moamaaaa, faci ce vrei. Nu vreau sa te influentez sau ceva ... dar stii care`i porecla liceului Lazar ? LAGAR ! Acolo intri la ora 8 si iesi la 2. Mai repede NU. Sunt multe alte licee cu profil mate-info puternic. :| Gojdu, Blaga, Vuia, Viteazu etc ...

24.gif)))) in lazar daca te intelegi bine cu portaru intri si iesi mia ceva ca profesorii ... dui o cafea la ala si vezi cum intri si iesi smile.gif))

app undei eminescu ? blaga si viteazu sunt printre cele mai de kkt ... acolo intri numa daca nu te ia altundeva 24.gif

ah da ... sunt la don orione mate info... scoala e super da profii de un kkt nemaipomenit

Link to comment
Share on other sites

Pfoai, esti oradean ? smile.gif)

Si vrei la LAZAR ?

Moamaaaa, faci ce vrei. Nu vreau sa te influentez sau ceva ... dar stii care`i porecla liceului Lazar ? LAGAR ! Acolo intri la ora 8 si iesi la 2. Mai repede NU. Sunt multe alte licee cu profil mate-info puternic. :| Gojdu, Blaga, Vuia, Viteazu etc ...

Mai omule io cunosc toata scoala aia, si cum a spus si BlackDevil:

24.gif)))) in lazar daca te intelegi ne cu portaru intri si iesi mia ceva ca profesorii ... dai o cafea la ala si vezi cum intri si iesi smile.gif))
wink.gif

ah da ... sunt la don orione mate info... scoala e super da profii de un kkt nemaipomenit
da e superb dar la mine e problema financiara si noah :|
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...