Jump to content
MisterDevil

ceva legat de BAC

Recommended Posts

cand am dat eu bacul era cu admis respins la probele orale peorma s-a revenit la notarea probelor orale, adevarul e ca imi crestea mult media cu notele de la oral dar sunt multumit si cu media obtinuta

@mrdevil poi....... de generatia cobai iti pot spune eu ceva am fost prima generatie cu examen de capacitate dupa terminarea scolii generala am fost primii care am dat bani pe carti in liceu sa nu mai spun de materii optionale si porcarii peste porcarii bacul la fel a fost ceva "deosebit" in facultate suntem aia albi cu coada si ochi rosii pe noi se incearca tot

ps. bafta pt cei cu bac anu asta mai lasati forumul si joacele cum s-a gandit THuG-Radu sa faca ( remember that topic tongue.gif ) dar se pare ca ii este greu sa se desparta de noi

Link to comment
Share on other sites

ps. bafta pt cei cu bac anu asta mai lasati forumul si joacele cum s-a gandit THuG-Radu sa faca ( remember that topic tongue.gif ) dar se pare ca ii este greu sa se desparta de noi

Multumesc frumos ! tiphat.gif

Sa stii ca e foarte greu sa ma despart de forum & CS ! crybaby2.gif

Saptamana asta, o sa fie o saptamana maraton pt. mine, sper sa am puterea sa invatz toata saptamana macar 4 ore/zi ! :|

Link to comment
Share on other sites

am vb cu vreo cativa profesori si au spus k nu se pune problema anul asta cu notarea...si asa sper si eu... eusa_doh.gif , eu inca nu ma stresez cu nota....sa mai invatz orice ar fi sa iau nota maxima, punctajul maxim....sper

Link to comment
Share on other sites

yeye ... noi suntem ultima ... care am platiti cartzi .. si etc .. sa nu mai zic de greve ..

app de greve .. ca mi`am amintit .. nu ar trbui sa reinceapa profi grevele ? :-"

acuma nu mai vreau greva .. .ca trec eu in a 12 tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

cum sa nu .. s avezi ce frumoasa e recuperarea ... de luni pana duminica la scoala ... perna si plapuma iti trebuea .. si dormeai acolo

si anul asta au fost recuperari credema ca nu am fost la niciuna biggrin.gif ( bine acuma am fost a 11 ) 24.gif

Link to comment
Share on other sites

Recuperari? cand am fost in cl a 8-a a fost o greva lunga...nu am recuperat nimic....la o singura greva s-a facut recuperare...eram in generala si am recuperat o zi..atat...si nici la fac nu am recuperat nimic...anul trecut...asa ca...iubesc grevele....am luat toate examenele...mai ales ca a fost greva imediat dupa ce am trecut pe rds....de pe modem dial-up...asa ca am fost f fericit vreo 2 saptamani si jumatate ca am stat ca tzaranu pe net!

Pe mine notele de la oral m-au ridicat (ca am luat 10 al ambele)...ce m-a tras in jos a fost lb romana scris...la care am luat 8.5...in rest....imi aduc aminte de bucuria cu care am vazut notele...imi este dor de acele clipe fericite...acum ii vine sa rad cand ma gandesc cum stateam ca fraierul noaptea pe net sa vad rezultatele.

Un lucru pot sa va zis sigur...in noaptea care va precede afisarea rezultatelor veti dormi pe tst...si ii veti injura pe cei de la siveco ca nu sunt in stare sa faca nist servere care sa nu pice....cititi forumul de pe edu.ro...daca nu le-au sers sa vedeti ce discutii au fost anu` trecut la bac!

BAFTA TUTUROR!

Link to comment
Share on other sites

Generatia cobai a trecut biggrin.gif nu cred sa se mai revina la porcaria aia de sistem de notare admis/respins deoarece pierzi f mult din nota adik este relativ usor sa iei 2 de zece la oral si apoi sa iti ridici nota destul de mult wink.gif

Link to comment
Share on other sites

E chiar aiurea cu admis / respins .. :|

Va dati seama ca toata lumea care da bacu`o sa aiba emotii la maxim din cauza asta(cred).

Nu chiar. Eu zic ca e mai usor, pt. ca dupa`masa, spre seara (tine mult oralu`), profii is obositi, si vin toti ruptii, reusesc sa scoata 3 cuvinte pe gura, iara profii, obositi : "Bine hai gata, admis!" ! sad.gif

Pe cand, daca era pe note, trebuia sa lupti putin pt. nota respectiva, si in general la oral se iau note mari, care ridica media generala ! crybaby2.gif

Link to comment
Share on other sites

sunt la litera D, cred ca intru pe la 1 sau 2, damn :|

btw, nu e cu admis/respins

Sigur ? biggrin.gif

Uai bine`ar fii pe note ! eusa_pray.gif

Btw, eu intru a doua zi, spre seara, cand o sa fie profii obositi si plictisiti ! eusa_dance.gif

My name start`s with "T" ! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...