Jump to content
Zeal

Magic

Recommended Posts

http://www.metacafe.com/tags/1/criss_angel/

http://www.metacafe.com/tags/1/david_blaine/

cei 2 sunt incredibili ... am ramas sincer impresionat. m-am uitat timp de 3 ore la toate filmuletele, si aproape la fiecare ramaneam cu rasuflarea taiata. ce ziceti sunt sau nu reale?

site-urile oficiale ale celor 2 :

http://www.crissangel.com

http://www.davidblaine.com

cine credeti ca este mai bun?

Link to comment
Share on other sites

sincer u chiar crezi in vrajelile alea?..nu e absolut nici una adevarata numa alea cu cartile de joc.....

PS aia cu levitatia a lu david blain si io pot sa o fac si mi-a reusit.....oricum e frumos c fac ei smile.gif

yeah right. daca tu imi demonstrezi ca nu sunt adevarate, esti chiar tare. si daca te filmezi facand levitatie si ne arati si noua, esti cel mai tare. (asta cu un tricou pe care sa scrie overdose_17) go bullshit sbd else wink.gif

Link to comment
Share on other sites

yeah right. daca tu imi demonstrezi ca nu sunt adevarate, esti chiar tare. si daca te filmezi facand levitatie si ne arati si noua, esti cel mai tare. (asta cu un tricou pe care sa scrie overdose_17) go bullshit sbd else wink.gif

hahahahaha , vrei explicatii la toate trucurile alea ? sunt dispus sa ti le zic biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

PS aia cu levitatia a lu david blain si io pot sa o fac si mi-a reusit.....oricum e frumos c fac ei smile.gif

how?

deci, stiu ca magicienii au secrete foarte mari, dar unele lucruri se faca fara 'magie' tongue.gif

dc sa nu cred cand totul e posibil?

Link to comment
Share on other sites

PS aia cu levitatia a lu david blain si io pot sa o fac si mi-a reusit.....oricum e frumos c fac ei smile.gif

Si ma rog cum o faci?? Ca nu se ridica pe varfuri. In caz ca nu e ridicat de nimic nu inteleg cum o face...

hahahahaha , vrei explicatii la toate trucurile alea ? sunt dispus sa ti le zic

What are you waiting for biggrin.gif???

Link to comment
Share on other sites

singurul om care poate face levitatia e ALTUL (am uitat cum il cheama ) . asta nu este adevarat . ala care face levitatia se sinmte rau si vomita . nu poate sa se ridice prea mult pentru ca vomita . te simti rau si fara putere .

FAKE

Mai bine nu ziceai nimic . Levitatie exista din vremuri stravechi spre uimirea ta . Si cineva care face demul are mai multa energie decat altul mai nou . Cu timpul e ca si cum ti-ai dezvolta muschii . E vorba da puterea mintii sincer nush cum reacu dar levitatia NU e un truc si nu e un singur om care o poate face violent1.gif

Link to comment
Share on other sites

singurul om care poate face levitatia e ALTUL (am uitat cum il cheama ) . asta nu este adevarat . ala care face levitatia se sinmte rau si vomita . nu poate sa se ridice prea mult pentru ca vomita . te simti rau si fara putere .

FAKE

tu de david blaine vorbesti ... insa nu iti dai seama. eusa_doh.gif treaba voastra ce credeti ... eu am vazut mai toate trucurile celor 2 si mi-e de ajuns pt a imi face o parere.

@candyman go for it

Link to comment
Share on other sites

ah doamne . NU INTELEGI CA S_A FACUT REPORTAJ . TOTI CARE PRACTICA LEVITATIA Se simt foarte foarte rau . vomita si asa mai departe . odata s-a ridicat 5 centimetrii si a vomitat imediat si aku se plimba prin oras si nu face nik . soooo fake . fac si eu . efecte speciale . cate filme am fazut .

daca toata lumea vomita . pana si el a vomitat la discovery . aku ce a facut? imediat a vomitat . s-a ridicat in aer . si a vomitat imediat . In al doilea rand el mereu ruga oamenii sa il prinda . aku ce a facut?

Link to comment
Share on other sites

@candyman

yo nu la asta ma refeream ... k pe asta o shtiu smile.gif

yo ma refer qm a faqt ala ...... sa se mishte d p o cladire p alta wink.gif

Ce face Chris Angel e abureala totala...audienta e falsa , fire invizibile.. ...toata chestia asta poate fi filmata intr-un studio

Link to comment
Share on other sites

dak e qm zici tu .... desi ma indoiesc, vorba lu Thade - orice e posibil .... care ar fi scopul la ce fac ei ???? k din kt shtiu yo .... nu ii plateshte nimeni, chiar dau ei bani .... sau nu sunt bine informat ?? eusa_whistle.gif

Da, dar ei isi fac reclama, si ii cheama lumea la talk-show-uri etc etc..si fac bani. Criss Angel face pe dreq, levitatia aia peste blocuri e trasa rau de par...se vede ca este tinut de un cablu de macara...david blaine macar face si el unele...cat de cat credibile.

Si faza cu audienta..am vazut pe antena1 parca, sunt platiti oamenii sa faca "wow" "incredible" etc. Asa ca nu credeti tot ce vedeti, numai unele sunt trucuri...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...