Jump to content
7Sev

ce chestie ...

Recommended Posts

Mare tampenie, daca ati inceput sa credeti ca astia pot sa despice un om in doua prin magie, atunci eu unul ma las de CS daca e adevarata(bine ca nu e, ca nu trebuie sa ma las de CS).

Hai k inteleg atunci cand ii manipuleaza pe oameni fara ca acestia sa-si dea seama, dar aici deja se dau cap in cap cu mama natura. A cam exagerat Criss Inger asta cu "trucurile".

Link to comment
Share on other sites

David Blaine (am scris bine biggrin.gif) parca ala face pe fata(live)... cum sa mergi pe apa dontknow.gif Eu aleg o carte el nu o cunoaste si arunca teancul cu carti intr-un geam si in cealalta parte a geamului e lipita cartea aleasa de mine biggrin.gif cum sa faci levitatie blink.gif sau ala Cris si numai stiu cum sa il loveasca masina sa treaca prin zid masina cu el si sa se ridice si sa le arate muj`e FAKE??? :| tot Cris sta pe un scaun in fata lui la 2 m o masa un pahar si el impinge paharul (fara sa il atinga) :| David Blaine cum sa inghita o monedata si apoi se taie la vene si scoate moneda ?? tot David :| cum sa muste din moneda si o scuipa inapoi si revine la loc moneda ca un burete :|

Explicati-mi toate astea... blink.gif

PS. hai ca aia care o face Cris ca o rupe pe aia da clar e fake restu :|?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...