Jump to content
atk.oxyg3n

Ptr. jucatorii impatimiti de CS !

Puteti sa faceti diferenta dintre viata normala si CS ??????  

45 members have voted

  1. 1. Puteti sa faceti diferenta dintre viata normala si CS ??????

    • Da
      34
    • Nu
      11


Recommended Posts

pt mine era dependetza intre anii 2000 - 2003 .. primii ani de CS smile.gif .. ce fain era.. ce vremuri.. longnighturi.. alea alea.. vai.. dupaia m`am lasat 2 ani.. m`am reapucat in 2005 .. am jucat pana in 2006 februarie.. shi M`AM LASAT DEFINITIV.. nu`mi pare rau ca m`am apucat de CS.. dar trebuie sa shtii cand sa te lashi.. ca altfel itzi distruge viatza smile.gif

Link to comment
Share on other sites

LE: Sunt curios cine a votat NU, si de ce.

Eu sunt unul dintre ei tongue.gif. Nu ma consider dependent de CS, joc de placere, daca asi sterge cs-ul o luna, doua din calc, nu i-asi duce lipsa, dar imi ies din mana biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

m-am lasat acum 5 luni...stiam sa joc binisor, am fost si admin LM...

parca e mai bine, sincer nu-i duc lipsa, poate ma voi apuca iar dupa bac dar nu-s sigur tongue.gif

apucate biggrin.gif. diferenta intre viata reala si cs o fac ... dar pt mine e un hobby si recunosc ca simt ca lipseste ceva dak nu joc macar cateva minute in o zi tongue.gif dar asta e ... cred ca csul tine loc de fumat la mine 24.gif

Link to comment
Share on other sites

Oare aia de nu fac diferenta dintre CS si RL se duc la scoala cu cutzitu` ca Rambo.. sa fim seriosi..

Exista si alte dependente.. din cs sau alte mmo-uri te trezesti dar din droguri / tutun / alcool mori..

Link to comment
Share on other sites

Ma jucam cs f mult acum vreo 3 ani de stateam prin internet si cheltuiam toti banii de ii aveam. Acum am lasat-o mai moale da tot simt nevoia sa joc un cs odata la cateva zile. Noroc ca vara asta am ce sa fac pe unde sa ma duc, daca nu as sta cam 9 ore pe zi in cs poate si mai mult :|

Link to comment
Share on other sites

Pana si jucatorii profesionisti fac diferentza dintre viatza si CS...poti deveni dependent dak joci cu nemiluita...joci in prostie fara pauze...totul e sa stii cand sa te opresti sa mai faci pauze si asa mai departe...

Joc CS din placere...cu prietenii la un gather ceva....nu NON-STOP ca nebunu

PS: PGL-istii chiar dak joaca full-night , antrenamente pana peste cap...tot stiu sa`si traiasca viatza si fac diferentza dintre ea si CS

Link to comment
Share on other sites

eu am fost jucator pro de cs in Iasi.... acum 2 ani smile.gif

atat de bine jucam cu awp... din 10 gloante de awp, 9 erau capuri smile.gif

chestia era ca, daca jucam singur, acasa, ma plictiseama, dar la sala sau la meciuri, uitam de tot...

am votat NU, pentru ca asa judec acum... dar, dupa cum zicea cineva mai sus, daca ai skill, devii depenedent, iar daca stai 2 3 ore pe zi, e chiar nasol...

trebuie sa invatam ca orice joc am juca, spune-ti in cap: "si maine e o zi", si nu te lasa cuprins de propozitii de genu: "hai ca mai fac un level, hai ca ii bat pe astia vreo jumate de ora, si imi cade armura aia faine, sau de genu, hai ca mai stau la un pvp 2..."

cand esti intr-un joc, nici nu-ti dai seama cum trece timpul smile.gif

tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...