Jump to content
ShamanX

inlegatura de un joc

Recommended Posts

miam cuparat o revista level miam instalat jocu (nici o problema ).Intru in el prezendare etc.. porma in cere licenta pe cd scrie cd key il scriu pala simi zice ca nui buna invalida am cautat in cd nam gasit Ninci un licence number ... imi ziceti si mie care e treaba .(varog sa se bage cei care stiu si nu cei care habarnau si scuzati dac am facut reclama daca am facut ) dontknow.gifdontknow.gifdontknow.gifdontknow.gifdontknow.gifdontknow.gif HELP

Link to comment
Share on other sites

e si un joc full ... de vreo 2-3 ani au bagat jocuri full ... anyway ... despre ce joc era vorba ? si vezi ca poate oi fi scris tu gresit ... zic si eu ... verific toate posibilitatile yum.gif

Link to comment
Share on other sites

Deci e imposibil sa se bage cd FULL GAME in revista Level .

Nu au bagat niciodata asa ceva ei.

Si din alt punct de vedere , este ilegal asa ceva. o.O

Au bagat o gramada pana acum, de obicei din alea vechi care sunt ieftine rau, sau abandonware. Imposibil e un cuvant mare, nu-l folosi decat daca esti sigur rau tongue.gif

Pt cel care a facut threadul: daca jocul era demo, n-ai ce-i face. Daca era full si totusi nu merge, suna la Level si zi-le.

Link to comment
Share on other sites

Scuze nwradu

My bad , n-am stiut . ...oricum..mai vedeam cateodata in Level ca ziceau Joc Full , si nu am crezut ...mi s-a parut foarte ciudat ca ei sa bage jocuri full intr-o revista.

Sorry occasion14.gif

Link to comment
Share on other sites

eu am avut probleme din astea cu jocuri originale . d aam descoperit ca scirsesem gresit . uneori nu iti dai steama daca e 0 sau O .

eu am luat reviste level acu 1-2 ani si nu am vazut joc FULL . oricum scrie din nou cd key .

si ddaca esti tu asa desptept la reviste level nu e motiv de madnrie tongue.gif . level kid style .(sau daca vrei sa vezi ce jocuri mai is ) dar nu te da mare ca esti SUPER LEVEL MASTER

Link to comment
Share on other sites

nu ma dau mare deloc ... daia am nevoie de ajutor alfel nu va ceream parerea da vad ca uni posteaza doar asa ...ca nau ce face .O sa incerc sa sunt acolo la iei cum miai zis u (se stie de cine vr) Si inlegatura cu lev are joc full si sa bagat si dvd ... cool2.gif mai stie careva ceva despre problema mea , ca sa nu mai sun? pumn.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...